Wieczór Chwały

1. Wieczór Chwały: Msza Święta, nauczanie, Adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie, modlitwa o uzdrowienie.

2. Miejsce: kościół św. Józefa Robotnika, księża orioniści, Wołomin, ul. Piłsudskiego 44

3. Godzina i terminy: 18:00 - 21:00, niedziela

  • 24 lutego 2019 - gościmy Witka Wilka
  • 31 marca 2019 - siostra Bartłomieja (niepokalanka)
  • 28 kwietnia 2019 - gość: Jacek Weigl
  • 26 maja 2019 - gość: Krzysztof Sowiński
  • 16 czerwca 2019 - gość: Michał Świderski

Wieczór Wiary

1. Wieczór Wiary: mini poczęstunek, dzielenie się wiarą, nauczanie, krótki film, modlitwy wstawiennicze.

2. Miejsce: aula kard. Stefana Wyszyńskiego przy kościele św. Józefa Robotnika (adres jak wyżej).

3. Godzina i terminy: 19:00 - 21:00, wtorek

  • 26 lutego 2019
  • 28 kwietnia 2019
  • 28 maja 2019
  • 18 czerwca 2019
Uzdrowienia fizyczne i odnowienie duchowe to nie wszystko! Musimy nauczyć się trwać w wierze - gorącej wierze, aby nie tylko utrzymać swoje uzdrowienie, ale samemu zacząć uzdrawiać mocą Imienia Jezus, samemu stać się świadkiem żyjącego Pana. Gorącego chrześcijanina czekają trudy, cierpienia, niesienie krzyża, zaparcie się swojego ciała, własnych pożądliwości, zmiana myślenia, mentalności - ze światowej na ewangeliczną. To ciężka praca, której nie wykona się samemu. Potrzebna jest Wspólnota, w której będziemy wzrastać i małymi krokami zmieniali swoje życia - do momentu, kiedy prawdziwie wykrzykniemy: "Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus!" (Ga 2, 20)
 
Wieczory Wiary, które następują po Wieczorach Chwały mają na celu zachęcić nas do włączenia się do Wspólnoty.
Jak wiemy, samo zachęcanie do wstąpienia do Wspólnoty małe przynosi owoce. Wielu ludzi boi się nowego środowiska, tego, że nikogo tam nie zna, że będzie się czuło oceniane. Obawiamy się bezradności, tego, że nie umiemy gorąco uwielbiać jak inni, nie potrafimy nawet wykrzesać z siebie jakiegoś mądrego zdania. To jest ludzkie myślenie i nasze zwykłe obawy, które chcemy przełamywać. Dlatego zachęcamy do przyjścia na Wieczór Wiary. Chcemy na nich pokazywać, że Wspólnota jest ciągle otwarta na nowe osoby, że z miłością przyjmujemy każdego - bez oceniania i wartościowania, bo przecież wszyscy jesteśmy tak samo i po równo dziećmi tego samego najukochańszego Boga - Ojca.
 
Na Wieczorach Wiary nie rezygnujemy z mocy Bożej, której wcześniej, w niedzielę, doświadczamy na Wieczorze Chwały. Również modlimy się o uzdrowienia, prorokujemy, kładziemy ręce na chorych, a ci odzyskują zdrowie.
18 czerwca wiele słów poznania odnośnie uzdrowienia zostało potwierdzonych, na przykład: kilka osób czuło gorąco dłoniach, które Pan namaszczał do posługi wstawienniczej, jedna osoba przyjęła uzdrowienie choroby wieńcowej, choroby serca, Pan przyszedł z miłością do osoby, która wcześnie straciła swoich rodziców i wychowywała się u dziadków, potwierdzone zostało poznanie, że ktoś ma przebaczyć Monice, Pan przyszedł z uwolnieniem od ducha samobójstwa (osoba potwierdziła, że chciała w młodości popełnić samobójstwo).
Dziękujemy Ci Jezu za Twoje Imię i Ewangelię, która jest ciągle aktualna, cudowna i wspaniała! Dziękujemy, że przyszło już do nas Twoje Królestwo!

 

Dojedź z mapą: