Maksymilian KaczorkiewiczDzisiaj skończyłem dwadzieścia lat... i mogę szczerze powiedzieć że jestem z życia zadowolony.

Z zagubionego gimnazjalisty z kompleksami, ze skrajnego narodowcy, małolata z depresją, z nastolatka szukającego siebie w okultyzmie - zmieniłem się w młodego mężczyznę wchodzącego w życie dorosłe z podniesioną głową, mam marzenia, cele i plany na przyszłość.


Mam pracę w której się spełniam, studiuję kierunek który mnie interesuje, mam wielu przyjaciół na których mogę liczyć w każdej sytuacji i którzy mogą liczyć na mnie, prowadzę klub młodzieżowy, uczę się dorosłości i poznaję Jezusa takim jaki On jest - bliski i realny.

Nie pisze tego aby się pochwalić, lub podzielić swoją wspaniałością - to nie jest moim celem.
Piszę to jako ŚWIADECTWO - świadectwo realnej zmiany w życiu.

Początkiem mojej zmiany była jedną decyzja, która podjąłem 28 stycznia 2016 roku - decyzja że nie chce być taki jak wszyscy, że chcę w życiu czegoś więcej i że chcę tego z Bogiem.


Nie zawsze jest lekko, zdarzają się trudne chwile, ale mimo nich jestem zadowolony i mogę śmiało powiedzieć że jestem szczęśliwy w życiu. Nie ćpam, nie palę, nie upijam się - a jestem szczęśliwy. Jeśli tylko chce to Ty też możesz - nigdy nie jest za późno żeby coś w swoim życiu zmienić.
Tym postem też chcę podziękować tym którzy mieli na mnie wpływ i dzięki którym jestem kim jestem, a przede wszystkim księdzu Piotrowi za wsparcie i wszystkim na mojej drodze.

Nie jestem dobry w wylewaniu swoich myśli w tekście, bo bardzo chaotycznie myślę. Ale moje życie jest przykładem jak Jezus i jak Trampolina zmienia życie. Zanim dołączyłem do wspólnoty, zanim zacząłem chodzić do klubu swoje życie widziałem bardziej w zawodówce i pracy w fabryce, teraz że zdaną maturą i skończonym najlepszym liceum w mieście, chce motywować i zachęcać innych do zmiany.


Dlatego zapraszam, jeśli tylko szukasz czegoś innego daj szansę tym miejscom i sytuacją które mogą zmienić życie. Jest Klub Trampolina jest wspólnota... wystarczy podjąć decyzję - to jedna która zmienia wszystko.

Moją decyzją było pójście za Jezusem, na dobre i złe. Za prawdziwym, realnym i żywym Bogiem, który oddał za mnie życie i którego moje życie interesuje. Moją decyzją była modlitwa: "Jezu - ja oddaje Ci moje życie, uznaje Ciebie Mesjaszem i przyjmuje to co dla mnie masz, proszę realnie działaj w moim życiu, bądź obecny, pomagaj w trudnościach!" Spróbuj i Ty...

 Nazywam się Maksymilian Kaczorkiewicz
I jestem drugi...

 

 

 

 


Klub Trampolina w Zduńskiej Woli - młodzieżowa jest otwarta od 16 do 21 w każdy dzień poza niedzielą. Klub dziecięcy funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18.

W piątki młodzież i dorośli ze wspólnoty SILOE o 18 spotyka się na uwielbieniu.

Adres: Klub Trampolina, 98-220 Zduńska Wola, ul. Łaska 88. Strona internetowa: www.trampolinazdunskawola.com