Wybierz artykuł::

» Michał Świderski - SNE Gliwice - nauczania

Michał Świderski jest liderem katolickiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gliwicach.
Autor nauczań opartych na słowie Bożeym i nauczaniu Kościoła Katolickiego.
Wstawiennik, świadek wielu cudów, uzdrowień i mocy Bożej.
Prywatnie - doktor informatyki, właściciel firmy informactycznej, mąż Liliany, ojciec trzech synów.


» Marta Mil - JAK UWIELBIAĆ?

Marta Mil - liderka uwielbienia katolickiego zespołu "Projekt Przebudzenie"

Autorka nauczań na temat Uwielbienia i Chwały Bożej


» Jak poznać wolę Boga w swoim życiu? - Grzegorz Kurowski, wspólnota Terebint


» Bóg nie zostawia nas sierotami - daje nam Ducha Świętego - Jacek Weigl - ARW


» Bóg już Cię uzdrowił!


» Bóg Cię kocha! - Krzysztof Sowiński - Głos Pana


» Duch Święty i Jego dary


» Marcin Zieliński - lider wspólnoty ze Skierniewic Głos Pana

Marcin Zieliński - świecki ewangelizator, lider wspólnoty "Głos Pana" ze Skierniewic, posługujący w Polsce i zagranicą darem uzdrawiania, nauczania. Niestrudzony uczeń Jezusa, świadek wielu niezwykłych cudów i uzdrowień: m.in. przywracania wzroku, odzyskiwania słuchu, sprawności ruchowych, wydłużania się za krótkich kończyn, znikania metalowych elementów z kości. Działający za zgodą swojego księdza proboszcza, biskupów, jednak nieustannie krytykowany, ośmieszany - nawet w środowiskach katolickich. Marcin Zieliński ma swojego kierownika duchowego i regularnie korzysta z formacji rekolekcyjnej m.in. rekolekcji ignacjańskich.


» Mary Healy - nauczania

Dr Mary Healy - katoliczka, pracuje jako profesor w Głównym Seminarium Biblijnym w Detroit (Stan Michigan, USA), aktualnie jest przewodniczącą Doktrynalnej Komisji ds. Międzynarodowej Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Rzymie. Papież Franciszek docenił jej pracę i włączył do Papieskiej Komisji Biblijnej.


» Osiem duchów zła - o. opat Szymon Hiżycki OSB

o. Szymon Hiżycki OSIEM DUCHÓW ZŁA - o. opat Szymon Hiżycki OSB (na podstawie nauczania Ewagriusza z Pontu). Ojcowie pustyni potrafili ukazać systematykę działania złych duchów. Na podstawie doświadczeń ojców pustyni Grzegorz Wielki wprowadził kodeks 7 grzechów głównych. Diabeł przychodzi najpierw z pokusą obżarstwa - także duchowego. Kolejny jego krok to nieczystość, dalej chciwość. Ten stan powoduje w sercu gniew, smutek. Człowiek wpędza się w stan niezadowolenia ze wszystkiego - acedii. Jeśli uda mu się pokonać błędne koło najcześciej wpada w pychę i próżna chwałę uważając siebie za świętego.


» Praktyczna wiara - nauczania: Apostolski Ruch Wiary

Praktyczna wiara - nauczania: Apostolski Ruch Wiary. Jak wierzyć gdy dopada mnie kryzys, negatywne myśli, pokusy, choroby? Jak otrzymać to, o co prosimy Boga? Wspaniałe nauczania o stosowaniu wiary w praktyce! To fantastyczne ABC chrześcijanina!