Wieczór Chwały

Przeczytaj świadectwa uzdrowień - Jezus czyni je nieustannie! =>

Najbliższy Wieczór Chwały: 25 października 2020 - gość: ks. Mateusz Antoniak FDP

1. Wieczór Chwały: Msza Święta, nauczanie, Adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie, modlitwa o uzdrowienie.

2. Miejsce: kościół św. Józefa Robotnika, księża orioniści, Wołomin, ul. Piłsudskiego 44

3. Godzina i terminy: 18:00 - 21:00, niedziela

 • 8 września 2019
 • 29 września 2019
 • 27 października 2019
 • 24 listopada 2019
 • 15 grudnia 2019
 • 26 stycznia 2020
 • 23 lutego 2020
 • 29 marca 2020
 • 26 kwietnia 2020
 • 31 maja 2020
 • 27 czerwca 2020
 • 18 czerwca 2019r. - po Wieczorze Chwały w parafii.
  Wiele słów poznania odnośnie uzdrowienia zostało potwierdzonych, na przykład: kilka osób czuło gorąco dłoniach, które Pan namaszczał do posługi wstawienniczej, jedna osoba przyjęła uzdrowienie choroby wieńcowej, choroby serca, Pan przyszedł z miłością do osoby, która wcześnie straciła swoich rodziców i wychowywała się u dziadków, potwierdzone zostało poznanie, że ktoś ma przebaczyć Monice, Pan przyszedł z uwolnieniem od ducha samobójstwa (osoba potwierdziła, że chciała w młodości popełnić samobójstwo).
  Dziękujemy Ci Jezu za Twoje Imię i Ewangelię, która jest ciągle aktualna, cudowna i wspaniała! Dziękujemy, że przyszło już do nas Twoje Królestwo!
 • 24 lutego 2020 - po Wieczorze Chwały w parafii.
  Wczoraj zostaliśmy zaskoczeni ogromem obfitości Bożej łaski! Przyjechał cały autokar ludzi z Wilna, specjalnie tylko na Wieczór Chwały. Ci ludzie byli tak prości w swojej wierze, że uzdrowienia "szły" jak bułka masłem. Jeszcze się Msza Św. nie rozpoczęła, a już kilka osób w czasie uwielbienia poczuło gorąco w swoich miejscach bolących i bóle kolan, rąk, barków, bioder odchodziły natychmiast. Dwie kobiety potwierdziły przyjęcie uzdrowienia z problemów z poczęciem, jedna potwierdziła proroctwo uzdrowienia z Hashimoto. Jedna pani potwierdziła proroctwo o córce, która ma dużo namiotów i Pan ją uzdrawia (pani przyjechała w intencji córki, która właśnie ostatnio zakupiła mnóstwo namiotów, aby je dalej sprzedawać). Jedna pani potwierdziła proroctwo o dotyku miłości dla kogoś, kogo bliska osoba była w więzieniu. Potwierdziła to pani, której syn niedawno po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Bardzo to przeżywała i Pan przyszedł z rozwiązaniem jej strachu i lęku przed przyszłością. Na Wieczorze Chwały był "wysyp" potwierdzonych uzdrowień. Pani, która kiedyś wstała z wózka podczas Wieczoru Chwały, teraz cieszyła się, że bóle nóg odeszły całkowicie. Znikały drętwienia rąk, bóle kręgosłupów. Jedna osoba ze wspólnoty zaprosiła na Wieczór Chwały swoją koleżankę, która poruszona mocą Bożą poszła po trzech latach do spowiedzi. Widzieliśmy pana, który przed modlitwą kulał i miał problemy z kolanem, a po modlitwie jak nowo narodzony odszedł uwielbiać Pana. Jedna Pani już potwierdziła, że po Wieczorze Chwały wreszcie mogła spać i ból biodra bardzo się zmniejszył (czekała na operację). Dziękujemy Ci Jezu za Twoją ofiarę na krzyżu, za zbawienie i uzdrowienie, które jest w Twoich ranach - dostępne dla wszystkich wierzących! Amen! Alleluja! Można obejrzeć nagranie Wieczoru Chwały i... przyjmować dalej uzdrowienia, bo nasz Pan jest dobry i hojny!
  https://www.youtube.com/watch?v=vtTWcBgmvOY

Dojedź z mapą: