NA DOLE STRONY JEST FORMULARZ DO NAPISANIA TWOJEGO ŚWIADECTWA.

Dziewczynka 12 lat – po grudniowej Mszy Św. (2018) zostala uzdrowiona z padaczki (otrzymaliśmy wyniki badań przed i po, lekarz sam stwierdził, że to cud).

Bożena, ok. 60 lat, uzdrowiona z alergii, odzyskała zmysł powonienia.

Bożena, ok. 60 lat, uzdrowiona z choroby paznokci (początek 2019r.)

Małgorzata, 50 lat, Wieczór Chwały 20 stycznia 2019, po modlitwie znikły 2 guzki na tarczycy, potwierdzone badaniem USG (przesłanym do nas)

Marta, 37 lat, po styczniowym uwielbieniu znikł kłujący ból oraz guz w prawym kolanie, wyniki zostały nam przesłane 26 lutego 2019r.

2019 (styczeń) – mężczyzna ok. 50 lat – uzdrowiony z nałogów


2019 – jednej pani przyśnił się Pan Jezus, który jej powiedział, żeby zachęcała jak najwięcej osób do uczestniczenia w Mszach Świętych i modlitwach o uzdrowienie. Od tego momentu zapraszała osoby z rodziny, które zaczęły gwałtowanie nawracać się do Boga.

Magda (Wieczór Chwały 28 kwietnia 2019) uzdrowiona z bólu prawego barku

Jacek, 38 lat – (Wieczór Chwały 24 lutego 2019) uzdrowiony z alergii

Marta – podczas Wieczoru Chwały (28 kwietnia 2019) – została uzdrowiona z choroby ucha oraz bezsenności


Mam na imię Agata, mam 44 lata. Na jednej ze mszy świętej o uzdrowienie pani ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym powiedziała,że jeżeli ktoś chce aby wspólnota pomodliła się nad nim modlitwą wstawienniczą proszony jest o podejście pod ołtarz. Miałam problem ginekologiczny (mięśniaki macicy) i właśnie z tą prośbą do Pana Jezusa podeszłam pod ołtarz. Grupa posługująca modliła się nad nami. Pamiętam słowa pani ze wspólnoty, która powiedziała, że na to uzdrowienie trzeba poczekać. Wiedziałam, że nie nastąpi ono od razu. Zaufałam Jezusowi. Po paru dniach usłyszałam głos w sercu: „Jesteś uzdrowiona”. Od tego momentu dolegliwości minęły. Na kolejnej mszy o uzdrowienie w mojej parafii Świętego Józefa Robotnika w Wołominie też była taka modlitwa wstawiennicza. Tym razem podchodziło się do grupki osób posługujących, trzeba było powiedzieć o swojej dolegliwości, oni zaś nakładali ręce modląc się wstawienniczo. Wiedziałam już, że Pan Jezus uzdrawia poprzez taką modlitwę. Powiedziałam, że mam problem z kręgosłupem szyjnym. W czasie modlitwy wstawienniczej prosiłam też w ciszy Pana Jezusa o uzdrowienie. Po krótkiej chwili ich modlitwy poczułam Jego moc i działanie: przechodzące ciepło. Również i w tym przypadku nastąpiło uzdrowienie. Kocham Ciebie Jezu i dziękuję Ci za wszystko. Zachęcam gorąco wszystkich do zaufania Panu Jezusowi i skorzystania z modlitwy wstawienniczej, On wybrał te osoby do posługiwania, On przez te osoby uzdrawia. Chwała Panu! Agata
2018r.


Mam na imię Jacek. Podczas lutowej Mszy Świętej z modlitwą uzdrowienie (2018r.) zostałem uzdrowiony z migreny. Kilka dni przed Mszą Świętą zapisałem się na tomografię, a lekarz neurolog przepisał mi listę potrzebnych leków. Przeciwbólowe leki musiałem mieć wszędzie wokół siebie, ponieważ migrena potrafiła znienacka zaatakować ostrym bólem, trudnym do zniesienia. Od uzdrowienia minął ponad miesiąc i jak na razie nie miałem ani razu bólu migrenowego. Chwała Panu!
2018r.


Wiek 68 lat | Kobieta.
Dolegliwości oddechowe, ból prawego kolana.
Oddech wrócił, swobodne oddychanie, kolano przestało boleć.
2018r.


Wiek 71 lat | Kobieta.
Bolała kostka lewa stawu skokowego.
Jest ruchomość, ból ustał.
2018r.


Wiek 53 lata | Kobieta.
Ból kręgosłupa i duszy.
Uzdrowienie duszy i kręgosłupa.
Ciepło w ciele, Pani wchodziła w jasności i było błogo, lekko.
2018r.


Wiek 16 lat | Kobieta.
Podczas modlitwy o przebaczenie poczuła zimno w całym ciele ale serce było gorące ( żar serca ), poczuła obecność Pana Boga.
2018r.


Wołomin 27.03.2018

Jagoda
Jestem parafianką kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie.

Od 2000 roku cierpiałam na schorzenie kręgosłupa szyjnego. Nie pomogły sanatoria ( byłam trzy razy ) ani rehabilitacje ( korzystałam również trzy razy ) oraz codzienna gimnastyka przez 18-ście lat, ani modlitwa. Myślałam, że z tym bólem zostanę do końca życia. 25.03.18 r. na mszy uzdrowieniowej w kościele św. Józefa Robotnikta zostałam uzdrowiona. Już mnie nic nie boli. Chwała Panu!

Panie Jezu jesteś moim lekarzem.
Panie Jezu jesteś Wielki.
Wywyższam Cię.
Panie Jezu jesteś Królem na Królami.
Kocham Cię.


Jestem parafianką kościoła pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Wołominie. Mam niepełnosprawnego syna na wózku inwalidzkim. Od czterch lat nie mógł pozbyć się ogromnych ran odleżynowych. Lekarz prowadzący powiedział, że tylko przeszczep mógłby pomóc, ale żaden szpital nie chiał się tego podjąć, mówiąć, że przeszczep się nie przyjmie bo rana jest za ogromna w środku. Leżał cały czas w łóżku. Bardzo mocno modliłam się i ja i siostry ze wspólnoty podjęły modlitwę wstawienniczą i po mszy uzdrawiającej 25.02.18r. stał się cud. Za jakiś czas byliśmy na kontroli i lekarz zdziwił się jak się to stało. To cud. To co było niemożliwe dla lekarzy, dla naszego Pana Jezusa Chrystusa wszystko jest możliwe. Codziennie dziękuję za to uzdrowienie.

Chwała Panu. Zawsze ufałam Tobie Panie Jezu.
Jagoda
2018r.


Jestem parafianką kośćioła pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Wołominie. Bardzo długo chorowałam. To były lata. Kręgosłup nie dawał mi normalnie funkcjonować doszły biodra, także trochę pózniej leżałam i tak na zmianę. Opercaji nie chciałem się poddac, ponieważ lekarze nie dawali gwarancji a jeden wózek już w domu jest, bo mam niepełnosprawnego syna. Jezdziłam na msze uzdrawiające do Londynu do mojej córki, która tam mieszka. Prosiłam Boga, żeby coś takiego zorganizował bliżej mnie, bo nie stać mnie było na takie wyjazdy i stało się. Bog mnie wysłuchał. Niedługo usłyszałam, że w mojej własnej parafi będzie taka msza. Poszłam. To było 28.01.18r. Prosiałm Pana, żeby mi pomógł, ale bardziej modliłam się o swoje dzieci i w ogóle miałam dużo intencji. W pewnym momencie kazano się wyciszyć i dać głos Panu, wsłuchać się i Robert powiedział, że jest jedna osoba, która nie posłuchała, nie wyciszyła się, tylko cały czas prosi i ma dużo intencji i żeby się nie martwiła, bo Bóg właśnie jej słucha. Wiedziałam, że to było do mnie, łzy ciekły mi jak oszalałe. Msza trwała a pózniej poproszono nas, abyśmy wstali i poruszali się na wszystkie strony… i nic mnie już nie bolało! Zostałam uzdrowiona, a wcześniej nie mogłam usiedzieć w ławce. Do końca mszy płakałam jak bóbr. Nie wspominałam, że miałam problem z nogami innego typu, i było po tej mysz dobrze jakiś czas, ale niestety wszystko wróciło i znów mnie bolały, tylko, że w takich momentach kiedy byłam na kolejnej mszy uzdrowiającej i chciałam powiedzieć świadectwo, albo we Wtorek kiedy mieliśmy spotkanie wspólnoty. Znów poprosiłam o modlitwe nade mną, ale to nic nie dało, ból jeszcze raz wrócił. I nagle mnie olśniło kiedy kiedy słuchałam w internecie Marcina Zielińskiego, mówił m.in. jak utrzymać uzdrowienie i że to zły duch, diabeł chce mi to wykraść żebym nie wierzyła w Bożą moc. Ale ja się nie dałam. Dotknęłam sowjej nogi rękami i powiedział to co Marcin : ” W imieniu Jezusa diable nie oddam mojego uzdrowienia”. Jezus wykupił je na krzyżu, ono jest moje łapy precz w imię Jezusa. Od tamtej pory mam spokój. Ból już nie wrócił więcej, choć ja nie spoczywam na laurach i codziennie dziękuje za swoje uzdrowienię i wielbię Boga. Chwała Panu.
Jagoda
2018r.


Świadectwo uzdrowienia Anety z bólu i choroby nadgarstka.
Od długiego już czasu mam przeciążony i uszkodzony nadgarstek prawej ręki. Początkowo został on nadwerężony. Próbowałam leczyć go różnymi maściami i usztywnianiem. Jednak ból ten nawracał. Ponadto na pogarszającą się kondycję nadgarstka duży wpływ miała praca przy komputerze. Od około trzech lat ból dokuczał mi coraz bardziej, a w tym roku dodatkowo pojawił się problem, ponieważ wystawiło mi kostkę w widoczny sposób i odczuwałam ból utrzymujący się ciągle. Stosowanie maści i okręcanie nadgarstka przynosiło niewielkie efekty. W dniu 25.03.18 r. przed mszą św. i uwielbieniem Pana Jezusa mieliśmy spotkanie o godz. 17 w naszej wspólnocie. Już wtedy dowiedziałam się, że Pan Jezus będzie uzdrawiał chory nadgarstek prawej ręki. Pomyślałam o sobie. Podczas nabożeństwa wielbienia padło to bardzo dobitnie. Dwa dni później wygłosiłam świadectwo na spotkaniu wspólnoty, że wszystkie objawy bólowe w nadgarstku minęły, a wystawiona kostka wróciła do normy. Codziennie dziękuję Panu Jezusowi za to wspaniałe uzdrowienie i jestem świadoma tego, że muszę dbać o rękę.


Świadectwo uzdrowienia Anety z bólu odcinka lędźwiowego (w krzyżu).
Od lat młodzieńczych mam kłopoty z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Objawiają się one bólem i utratą ruchomości w wyniku schylania czy dźwigania. Nigdy nie poddawałam się nastawianiu kręgosłupa. Stosowałam doraźne środki lecznicze. W przeddzień mszy św., która miała odbyć się w dniu 22.04.18 r. nastąpił uraz w krzyżowej części mojego kręgosłupa. Krzyż bolał mnie również w dniu mszy św. i na tej właśnie mszy zostało wypowiedziane poznanie o tym, że Pan Jezus będzie uzdrawiał kręgosłupy, m. in. w odcinku lędźwiowym. Przyjęłam, że jest ono skierowane do mnie. Powiedziałam świadectwo na spotkaniu wspólnoty w dniu 24.04.18 r. Chwalę Ciebie Panie za to uzdrowienie!


Świadectwo uzdrowienia Edyty z migren.
Mam na imię Edyta. Od wielu lat, gdzieś od lat licealnych cierpiałam na bóle głowy. Początkowo wzięcie tabletki uśmierzało ból. Z biegiem lat bóle przybierały na sile, częstotliwości, a nawet nierzadko trwały po kilka dni. Niejednokrotnie leki przeciwbólowe nie działały i musiałam funkcjonować w bólu, bądź leżałam w łóżku, co wcale nie przynosiło ulgi. Chciałam zaznaczyć, że bóle głowy miały podłoże migrenowe oraz nerwowe, spowodowane sytuacjami silnie stresującymi. W dniu 18.03.18 r. miała miejsce sytuacja, w wyniku której rozpoczął się kilkudniowy, potworny ból głowy połączony z zawrotami głowy, które z kolei powodowały mdłości. Nie mogłam nawet podjąć próby zażycia tabletki, ponieważ miałam problemy z żołądkiem w wyniku mdłości. We wtorek dnia 20.03.18 r. nasza wspólnota miała spotkanie, jak co wtorek. Wraz z moją siostrą Anetą prosiłyśmy Pana Jezusa o to, aby była możliwość modlitwy nade mną przez kapłana w celu uleczenia skutków tej sytuacji. Miałyśmy o to poprosić księdza Pawła przed spotkaniem. Jednakże, kiedy przyszedł ksiądz Paweł i zobaczyłam jak bardzo jest zmęczony, stwierdziłam, że wstrzymam się i Pan Jezus sprawi jakąś pomoc modlitewną w trakcie spotkania wspólnotowego. W pewnym momencie Jacek – nasz lider poprosił wszystkich animatorów na środek i oznajmił, żeby do modlitwy wstawienniczej wyszły osoby, które zmagają się ze szczególnie trudnymi sytuacjami. Bez zastanowienia wyszłam. Modlili się nade mną: właśnie ksiądz Paweł, moja animatorka Bożena i Jacek. Bożena miała poznanie podczas tej modlitwy. Po przyjściu do domu głowa bolała mnie nadal. W środę i czwartek ból utrzymywał się cały czas. Dopiero w piątek przeszło mi i w kolejnych dniach głowa mnie nie bolała. Na szczęście, ponieważ w niedzielę 25.03.18 r. o godz. 18 w naszej Parafii miała miejsce msza św., a po niej nabożeństwo wielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z modlitwą o uzdrowienie. Pierwsze poznanie dotyczyło właśnie uzdrowienia z migren, była mowa też o tym, żeby nie brać już tabletek przeciwbólowych. Od razu wiedziałam, że chodzi o mnie i przyjęłam tę łaskę z wielką radością. W samym tym roku dotknęło mnie już tak wiele bóli głowy, że mnie samej trudno jest to pojąć. Tym bardziej perspektywa funkcjonowania bez bólu głowy napawa mnie wielkim szczęściem. Jestem niezmiernie wdzięczna i pragnę wychwalać mojego kochanego Pana Jezusa, a także dziękować każdego dnia za tak wspaniałą łaskę dla mnie.


Świadectwo uzdrowienia Edyty z bólu małego palca u lewej nogi.
Dziękuję bardzo Panu Jezusowi, że zwrócił również Swoją uwagę na mój bolący już od wielu lat palec u nogi. Zaczął mnie boleć nie wiem właściwie, dlaczego. Nawet dotyk czegoś delikatnego powodował urażanie go, nie mówiąc o dotyku buta podczas chodzenia. Próbowałam nosić luźniejsze, nieurażające buty, ale to nie pomagało. Nie miałam wyjścia i znosiłam ten ból. W dniu 22.04.18 r. odbywała się kolejna, comiesięczna msza św. z nabożeństwem o uzdrowienie. Byłam szczęśliwa, kiedy padło poznanie o uzdrowieniu przez Pana Jezusa małego palca u lewej nogi. Więcej szczegółów po prostu już paść nie mogło. Wiedziałam, że chodzi o mnie. Przyjęłam tę łaskę z radością i wypowiedziałam świadectwo na spotkaniu wspólnotowym dnia 24.04.18 r. Chwała Imieniu Jezusa!

Świadectwa cudownych uzdrowień zarejestrowane podczas uwielbienia Jezusa 25.02.2018 w Wołominie w Parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie. Posłuchaj jak Bóg ratuje dziecko przed śmiercią i uzdrawia go całkowicie z głębokiego zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego. Kolejne świadectwo jest o tym, jak Jezus zabiera nieuleczalną wg lekarzy chorobę łuszczycy (z najgorszego stadium).

Modlitwa o uzdrowienie 25 marca 2018:
https://www.youtube.com/embed/1lIIUwbePvc


Świadectwa uzdrowienia po Eucharystii i modlitwie Krzysztofa Sowińskiego ze wspólnotą “Głos Pana” ze Skierniewic o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Wołomin 28.01.2017. Film pokazuje kadry z samej modlitwy:


Dodaj swoje świadectwo!