Bóg bowiem nie dał nam ducha bojaźni, ale mocy, miłości i opanowania. Dlatego nie wstydź się świadczyć o naszym Panu ani nie wstydź się mnie, Jego więźnia, lecz razem ze mną znoś cierpienia dla Ewangelii, ufając mocy Boga. On nas zbawił i dał nam święte powołanie nie dzięki naszym czynom, lecz zgodnie ze swoim postanowieniem i łaską. Łaska ta była nam dana przed wiekami w Chrystusie Jezusie, a obecnie została objawiona przez ukazanie się naszego Zbawiciela, Chrystusa Jezusa. On zniszczył śmierć, a ukazał blask życia i nieśmiertelności – przez Ewangelię

2 Tm 1, 7-10

Zasadzeni w domu Pana zakwitną na dziedzińcach naszego Boga. Zaowocują jeszcze w starości, żywotni i kwitnący, aby świadczyć, że Pan jest prawy: On jest moją skałą – i nie ma w Nim nieprawości.

Psalm 92, 14-16

Świadectwo Basi – absolwentki 15 edycji Kursu Fundament (24 lipca 2023)

„Kilka lat temu stwierdzono zmiany zwyrodnieniowe w moim lewym kolanie przez co przechodziłam terapię farmakologiczną oraz prądową. W ostatnich miesiecach ból jednak powrócił. Noga w sposób niekontrolowany blokowała się, uginała, a kolano nie dawało się wyprostować. Cały czas obiecywałam sobie, że pójdę na wizytę do ortopedy. Kiedy podczas konferencji prowadzący Jacek powiedział, że Duch Święty przychodzi z uzdrowieniem kości i będziemy odczuwać drżenie nóg to przyjęłam to uzdrowienie w duchu. Nie czułam drżenia ale jakby jakaś siła delikatnie prostowała mi nogę w kolanie. Pojawił sie ból ale noga była prosta. Następnego dnia bolalo mnie całe kolano jednak mimo to chodziłam swobodnie. Po dwóch dniach noga przesłała całkowicie boleć, a ja do tej pory chodzę bez przeszkód z wyprostowaną nogą. Chwała Panu! Chwała Panu też za ortopedów ale za wizytę – podziękuję 😉
Basia „

Świadectwo Karoliny – absolwentki 15 edycji Kursu Fundament (22 lipca 2023)

„Mam na imię Karolina, 39 lat. Jak najprawdopodobniej wielu innych ludzi zostałam bardzo skrzywdzona w dzieciństwie przez osoby mi najbliższe. Te krzywdy i rany były największym przekleństwem mojego życia i formowały mnie jako osobę.
Każda porażka, potkniecie się, upadek powodowały, że coraz bardziej zaczynałam nienawidzić moich krzywdzicieli i winiłam ich za wszystko co złe w moim życiu. Chodziłam na terapie i pragnęłam przebaczyć, ale po prostu nie potrafiłam.
Nic nie pomagało. Kilka miesięcy temu oddałam całe swoje życie w ręce Pana Jezusa.
Zaczęłam się modlić za moich krzywdzicieli i mają wolą było, aby całkowicie przebaczyć. Choć rozumem przebaczyłam to i tak nadal w sercu czułam gorycz i żal. I oczywiście przy każdym upadku powracały do mnie myśli krzywd. Po 6-ej konferencji Kursu Fundament, której tematem było uzdrowienie wewnętrzne, zaczęłam się modlić o nowe serce i aby Pan Jezus swoją miłością uzdrowił moje zranienia. I tak się stało w czasie ostatniego uwielbienia i kąpieli w Duchu Świętym. Leżąc na podłodze, pełna łez i oczyszczającego płaczu czułam jak „wychodziły” ze mnie wszystkie emocje związane z krzywdami. Emocje takie jak: gorycz, żal, złość, smutek, wstyd, wstręt… Mając zamknięte oczy, po jakiejś chwili zobaczyłam przed sobą wszystkie te osoby, które mnie zraniły. Już nie widziałam w nich krzywdzicieli. Zobaczyłam te osoby oczami Pana Jezusa. Podchodząc do każdej z nich i przytulając się, powiedziałam, że ich kocham i przebaczam z serca.
Na koniec podszedł do mnie Pan Jezus z mała dziewczynką. Trzymał ją za rękę. Tą dziewczynką byłam ja, moje wewnętrzne dziecko. Mała Karolcia. Przytuliłam się do niej i ukochałam z czułością. Przeprosiłam siebie samą za te wszystkie krzywdy i wybaczyłam sobie moje własne błędy życia. Dzięki Panu Jezusowi zjednoczyłam się sama ze sobą. Jak również, dzięki miłości i łaskawości Pana Jezusa prawdziwie przebaczyłam z serca sobie i innym. Dostałam nowe serce od samego Boga.
Jezu, dziękuję że jesteś moim Bogiem. Chwała Panu na wieki. Karolina „

Absolwentka Kursu Fundament 15 edycji o swoim chrzcie w Duchu Świętym (21 lipca 2023)

„Szczerze, nie spodziewałam się zbyt wiele… Przede wszystkim zalała mnie miłość Boga (dreszcze, napłynęły mi łzy, pokój serca). Pierwszy raz w życiu doświadczyłam realnie Ducha Świętego. Miałam obraz Jezusa i Pana Boga, który mi mówią ” dobrze, że jesteś”. Chciałam, aby to nie ustało…”

Świadectwo Moniki – absolwentki Kursu Fundament 15 edycji (14 lipca 2023)

„Szczęść Boże ! Po kąpieli w Duchu Świętym na następny dzień doświadczyłam ogromnego pokoju i radości. Pracuje zdalnie i w domu mam troje dzieci w tym 3 latka i dwie nastolatki więc bywają sytuacje napięte i właśnie w czwartek już było na progu wybuchu złości mojej najstarszej córki, tzw. wojenka wisiala w powietrzu. Wtedy wydarzylo sie cos czego nigdy nie doswiadczylam wczesniej tzn stojąc na przeciwko mojego dziecka, po tym jak już zdążyła wykrzyczeć do mnie w złościach jedno zdanie, czas jakby sie zatrzymał, złość wogole mnie nie dotknęła a wręcz przeciwnie, miałam odczucie i to fizycznie poczułam, że wyszła ze mnie Milosc i duchowo objęłam moja córkę, jakby się atmosfera zmieniła wokół nas, wszystko ogladalam w zwolnionym tempie, nie potrafię tego opisać słowami, patrzylam z miloscia na moja córkę i zaczęłam się do niej uśmiechać, pamiętam że patrzyła na mnie zamurowana i w końcu też się uśmiechnęła i nic już nie krzyczała, od razu się uspokoiła. A zazwyczaj takie wrzaski troche trwaly i konczylo sie trzaskaniem drzwiami. Dziękuję Bogu za ten pokój, ktory trwa do dzisiaj a tego odczucia jakby się zmieniła atmosfera i wychodzącego ze mnie Pokoju to nigdy nie zapomnę. Dziękuję Ci Jacku za kurs Fundament. Dowiedziałam się wielu pięknych prawd i przeszlam gruntowny remont w glowie i sercu. Wszelkich łask Bożych dla Ciebie, Twojej Rodziny, Wspólnoty i księdza Pawła. 😀
Jezus Żyje!”
Monika

Świadectwo Moniki z Filaru Wiary (10 czerwca 2023)

„Mamy małe mieszkanie, więc mój mąż zawsze słucha uwielbień i wszystkich inny rzeczy z kursu, które słucham ja… ale mój mąż jest na początku poznawania Boga, dopiero wszystkiego uczy się. Od kilku lat cierpiał na ogromne bóle pleców. Fizjoterapeuci oraz ortopedzi pomagali tylko na chwilę. Podczas jednego uwielbienia, które było w drugiej połowie marca, które słuchałam przy stole mój mąż usypiał obok naszego syna. Padły słowa, że Jezus uzdrawia ból kręgosłupa. Mąż pomyślał, że te słowa są dla niego. Na drugi dzień wstał bez bólu i od tej pory plecy nie bolą. Mój mąż stwierdził, że jest jak Tomasz….który potrzebował dotknąć aby uwierzyć.”

Świadectwo Bożeny z Kursu Fundament (16 maja 2023)

„Kurs fundament bardzo dotknął mojego myślenia na tematy: zbawienia i wiary. Słowo Boże jest dla mnie drabiną do Nieba. Wcześniej uczestniczyłam w różnych formach rekolekcji i nie nastąpiła aż taka przemiana duchowa. Jestem świadoma, że był to czas łaski w którym poznałam jak skutecznie Słowo Boga przenika dogłębnie moje życie duchowe. Wspaniałe konferencje, systematyczna praca, wspólne uwielbienia wydają powoli owoce. Dowiedziałam się czym jest krzyż Chrystusa i czym jest mój krzyż oraz jak żyć Nowym Życiem. Będę trzymać się prawdy, która jest zawarta w Biblii. Jestem w procesie uzdrawiania i choć nie widzę i nie przeżywam definitywnego przełomu dotyczącego uzdrowienia fizycznego, a także jeszcze nie zmieniła się zewnętrznie moja sytuacja ( w kwestii pracy, powołania, zamieszkania) to wierzę (i Bóg jest mi świadkiem), że doświadczę już bardzo szybko tych dóbr których się spodziewam, a jeszcze ich nie widzę. Doświadczam Bożej miłości w Słowie Bożym, wspólnocie do której należę ( grupki dzielenia). Z radością idę dalej przechodząc do Filaru wiary. Dziękuje mojej drogiej grupce dzielenia, Asi, Jackowi, całej wspólnocie Boży Pokój oraz Animatorom kursu fundament.”

Świadectwo Oli z Filaru Uzdrowienia (22 listopada 2022)

„Podzielę się z Wami świadectwem z dziś. Rano mój mąż był mocno zdenerwowany, bo świecił się od kilku dni czek w naszym samochodzie To podobno coś co jest związane z silnikiem. Zamartwiał się, wczoraj nie mogłam jechać na adorację😪. Dziś mięliśmy podpinać auto pod komputer, żeby sprawdzić co i jak. Ja ani przez chwilę nie zwątpiłam, że Pan już naprawił nasze auto, bo o to poprosiłam z wiarą z pewnością i ogłaszałem w Najświętsze Imię Jezus !!! Dziś rano przy kawie, gdy powiedziałam do męża żeby się nie martwił, bo ja wierzę, że auto jest naprawione przez Jezusa, bo cóż to dla Niego przy wydłużaniu nóg!!! Powiedziałam mężowi, że z wiarą poprosiłam Boga Tatę Naszego i wiem że to otrzymałam. Mój mąż uniósł się i powiedział: bądź normalna, przecież samochód jest zepsuty! Przykro mi się zrobiło ale tylko przez chwilę . Wykrzyknęłam z pewnością: Nie mów tak, ja łamię moc Twoich słów, bo ja wierzę, że Jezus naprawił nam samochód! Tak ogłaszaj! Nie wątp! Zrobił wielkie oczy, bo zaciekle i z miłością broniłam wiary. Gdy mąż wyszedł głośno zawołałam do Jezusa: Jezu ja wiem, że to auto jest sprawne a mój mąż dzięki temu zrobi krok do przodu w wierze! Albo stumilowy krok! Samochód podpięli pod komputer i nie ma błędu. Czek się nie świeci ,auto sprawne, jutro jadę na Eucharystię moim naprawionym autem! Pan Jest Bogiem który wysłuchuje! Dzięki Ci Panie! Bądź Uwielbiony! Bądź Uwielbiony nawet w tych maleńkich rzeczach! Kocham Cię Jezu.”

Świadectwo Ani z Kursu Fundament (28 października 2022)

„Przede wszystkim dziękuję Tobie oraz innym osobom ze Wspólnoty za przygotowaniem tego Kursu oraz Uwielbień. Zwłaszcza Uwielbienia pokazały mi, jaka to ważna forma modlitwy. Również konferencje, modlitwy oraz spotkania w Grupce Dzielenia bardzo wiele zmieniły w moim podejściu zarówno do modlitwy, jak i do rozważań o Bogu i zachęciły bardzo do częstego przyzywania Ducha Św. (z którym dopiero teraz w ogóle nawiązałam relacje) oraz czytania i rozważania Pisma Św. Przed przystąpieniem do Kursu obawiałam się trochę, czy dam radę połączyć go z moimi obowiązkami zawodowymi i prywatnymi, a jednocześnie trochę zaskoczyło mnie, że miał on na celu rozwinąć m. in. moje charyzmaty (np. uzdrawiania i modlitwy wstawienniczej). W charyzmatach nadal ćwiczę się (głównie na sobie i w Grupce Dzielenia) i jestem pewna, że to jeszcze trochę potrwa. Z drugiej strony Kurs pokazał mi, jak ważna, dla Boga, jest nasza wytrwałość, zarówno w modlitwie, jak i np. czytaniu Pisma Św., więc staram się być mu wierna. Co do możliwości pogodzenia Kursu z obowiązkami – udało mi się to bez większego problemu, pomimo tego, że jestem bardzo zabieganą osobą (jestem mamą 5 dzieci, w 9. miesiącu ciąży z szóstym maluszkiem, a oprócz tego prowadzę własną firmę). Zaskakujących fajerwerków nie odczułam, np. nie modliłam się nigdy językami, ale kilka tygodni temu, po jednej z modlitw wstawienniczych, prowadzonych razem z członkami mojej Grupki Dzielenia, Duch Św. zesłał na mnie łaskę radości. Trochę to głupio wyglądało, gdy inni opowiadali o swoich problemach i chorobach, a ja słuchałam tego z „bananem” na twarzy, ale gorąco wierzę w to, że Bogu podoba się ten mój sposób modlitwy. Być może nawet jest to dla mnie zachęta i zapowiedź „powołania”. Nie wiem, ponieważ więcej nie powtórzyło się taka sytuacja. Ale przeżycie było dla mnie bezcenne i jestem za nie bardzo wdzięczna. Jeśli więc ktoś zastanawia się, czy zapisać się na ten Kurs, to mogę go polecić z czystym sumieniem. Na pewno nic nie straci, a to co zyska, może go bardzo zaskoczyć.”

Świadectwo Magdaleny z Filaru Wiary (29 września 2021)

„Jakiś czas temu ja z moim bratem i kolegą modliliśmy się nad moim chrzestnym. Miał martwicę palca – stopa cukrzycowa. Palec nadawał się do amputacji. Był czarny… Po jakimś czasie wujek mówi, że ta martwica odkleiła się jak plaster i odpadła. Pod spodem był nowy palec, zdrowy. Chwała Bogu za te cuda i wuj mówi, że była to niesamowita modlitwa pełna wiary. Musimy się modlić jak dzieci, prosić, a Jezus nas wysłucha!”

Świadectwo Karoliny (30 sierpnia 2021)

Potwierdzam poznanie z nagrania na YT z Michałem Nikodemem. Od jakiegoś czasu bolało mnie kolano – najbardziej przy wchodzeniu po schodach i zginaniu. Jeszcze nie zdążyłam pójść z tym do lekarza. Na nagraniu świadectwa Michała padło poznanie, że Bóg przychodzi do Karoliny, żeby pomóc jej z kolanem. Od tamtej pory już mnie wcale nie boli.

Świadectwo Sylwii z Filaru Uzdrowienia (wspólnota Boży Pokój) – 27 sierpnia 2021

Bóg jest wielki!!!Chciałam podzielić się świadectwem jak Pan Bóg potężnie zadziałał w tym tygodniu. Koleżankę w pracy bardzo bolało kolano, myślała, że to zwykły skurcz, ale z godziny na godzinę ból bardzo się nasilał, czuła przeszywające kłucie w tym kolanie, które promieniowało przez całe ciało, nawet do głowy. Poprosiłam ją, żeby się pomodliła z wiarą tak jak potrafi, żeby oddała to Bogu. Tak zrobiła, ale niestety ból nie ustawał. Wracając z pracy zadzwoniłam do niej jak się czuje, odpowiedziała że kiepsko, że jest coraz gorzej. Zapytałam czy chce, żebym się za nią pomodliła. Zgodziła się. Z wiarą oddałam to kolano Bogu, wyrzekając się w Imię Jezusa Chrystusa tego bólu. Ogłaszałam Słowo Boże nad tym kolanem, głęboko wierząc, że ono ma moc, że jest żywe i prawdziwe. Modlitwa była krótka, ale pełną ufności i wiary w Boże działanie. Wieczorem napisałam do koleżanki jak się czuje. Odpisała, że bólu praktycznie nie ma, nawet poszła sobie pobiegać, co wcześniej było niemożliwe. Rano wstała jak nowonarodzona. Opowiadała mi, że czuła się tak „jakby ktoś przeprowadził operację ma tym kolanie”, a mało tego, że tej nocy spała tak spokojnie i taka zrelaksowana jak nigdy dotąd! Chwała naszemu Panu! ♥️ On jest niesamowity! Wystarczy Mu zaufać, a cuda w naszym życiu od razu są widoczne, bowiem „tym ,którzy uwierzą te znaki towarzyszyć będą”. Bądź uwielbiony Jezu w tym co czynisz! Sylwia

Świadectwo Oli – 26 sierpnia 2021

Od soboty byłam bardzo chora. Miałam wszystkie objawy grypy, a w poniedziałek tak nasilił mi się kaszel, że aż mnie dusiło. Zadzwoniła do mnie Ula, z naszej wspólnoty w Wołominie 😊. Pomodliła się nade mną, w Imię Jezusa Chrystusa wyrzucając wszelką chorobę z mojego ciała. Ja przyjęłam z wiarą, że Jezus chce mnie uzdrowić i czyni to właśnie teraz. Od tamtej chwili nie zakasłałam ani razu! Czuję się świetnie!!! Zostało mi tylko ciut chrypki. ALLELUJA!!! Chwała Panu! Bóg jest Wielki!🙏🙏 Ola

Świadectwo otrzymane po spotkaniu uwielbienia – 26 sierpnia 2021

Świadectwo anonimowe ze względu na bardzo osobiste szczegóły.

„Idź i to powiedz, idź i to powiedz!”- Serce waliło mi jak oszalałe i trzęsły mi się nogi… Świadectwo Agaty (26 sierpnia 2021)

Jestem uczestniczką fundamentu 4, wzrastam w kolejnym etapie, filarze wiary. Co środę uczestniczę w uwielbieniach we wspólnocie Boży Pokój, modlę się codziennie i staram się rozważać Pismo Święte. Ostatnio, miałam ciężki okres i dużo w modlitwie dyskutowałam z Panem, nurtowały mnie różne wątpliwości. Modliłam się o to by Pan do mnie mówił, gorliwie, ciągle się o to modliłam. Bóg jest obecny w każdej mojej czynności, a jednak ciągle wydawało mi się, że może za mało Go w moim życiu, narzuciłam sobie jakąś presje. Na ostatnim uwielbieniu, przestałam zwracać uwagę na okoliczności (co wcześniej nie było dla mnie proste) i moja modlitwa, moje uwielbienie Pana było inne, odleciałam. Zaczęłam modlić się językami, może jeszcze nie tak głośno ale robiłam to i nagle usłyszałam, słowo od Pana. Gdy prowadzący powiedział, żebyśmy mówili nasze poznania, ja w pierwszej chwili nie byłam pewna, czy to ode mnie czy od Pana ale ja nigdy nie miałam takich myśli, żeby sobie wymyślić nagle jakieś słowo, a tym bardziej orteza czy staw kolanowy, miałam ogromne przynaglenie żeby powiedzieć to co usłyszałam ale bardzo się bałam. Duch Święty mnie popychał, serce waliło mi jak oszalałe, bo jestem nieśmiała i wystąpienia publiczne były dla mnie bardzo trudne. Sprzeciwiałam się prawie przez całe uwielbienie, żeby nie powiedzieć, z lęku przed oceną innych. Modliłam się dalej i znowu Bóg do mnie przemówił, powiedział imiona i zakres bólu, choroby, być może tych ludzi, być może nie tylko ludzi o tym imieniu ale czułam, że nie jest to ode mnie i że Pan leczy teraz te schorzenia. To przynaglenie powiedzenia tego na głos było tak silne, a ja tak walczyłam ze swoim lękiem przed wystąpieniem publicznym, że to było nie zniesienia. Cały czas słyszałam: idź i to powiedz, idź i to powiedz! Serce waliło mi jak oszalałe i trzęsły mi się nogi ale w końcu poszłam, bo pomyślałam, że jednak Ci ludzie potrzebują to usłyszeć, przestałam się przejmować opinią, bo po co, to nie jest tu ważne, ważny jest Pan i jego wola względem tych cierpiących ludzi. Po wypowiedzeniu tych słów publicznie czułam się tak szczęśliwa i spełniona i jest we mnie tyle wdzięczności i dziękczynienia za to, że Pan wysłuchał moich modlitw i że jest ze mną, że tak dobrze zna moje serce i chciał mi pokazać, że jeśli będę z nim, on będzie do mnie mówił i będzie ze mną zawsze i wszędzie. Pan jest Wielki! Ja tak bardzo chciałam go słyszeć! Prosiłam tak długo o to, a On mnie wysłuchał! Więc nie ustawajcie w modlitwie nawet, jeśli miotają wami wątpliwości, bądźcie wytrwali, bo on zna nasze serca i przychodzi z odpowiedzią w najmniej oczekiwanym momencie! Chwała najwyższemu! Jezus żyje! Alleluja! Agata

Popłakałam się, słysząc te słowa… (anonimowe świadectwo po uwielbieniu 26 sierpnia 2021)

Świadectwo anonimowe ze względu na wrażliwe szczegóły.

Podczas uwielbienia ból i ręki i głowy odszedł. – Kasia (26 sierpnia 2021)

Wszystko co wczoraj było poruszane i odcinane na Uwielbieniu dotyczyło mnie. To te obrazy, które mnie prześladowały trochę. Prosiłam Cię o modlitwę wstawienniczą, ponieważ wiedziałam, że coś może mnie dotknąć, coś co dotyczyło mojej babci, mojego ojca i obawiałam się, że i dotknie to mnie. Byłam o tyci, żeby czegoś podobnego nie zrobić. Strasznego. Nie wierzę w grzech pokoleniowy, ale jak wzrastamy w takim środowisku i się napatrzymy…, to istnieje duża szansa, a właściwie zagrożenie, że to dotknie i nas. Poruszało mnie wszystko, co wczoraj mówiłeś, odbierałem to bardzo osobiście, bo wiem, że to było o mnie i do mnie. I tego mi było trzeba. Bóg jest wielki. Prosiłam również wczoraj o swoje uzdrowienie. Zaszczepiłam się, mimo, że zrobiłam to wbrew moim zasadom. Ja z tych anty. Czułam się taka rozdarta. Tak się bałam, ale zaszczepiłam się. Potwornie bolała mnie ręka i głowa. Tabletki nie działały. Ten ból głowy to raczej reakcja postresowa u mnie:). Podczas uwielbienia ból i ręki i głowy odszedł. Byłam w stanie wstać z łóżka. To poznanie o leżących w łóżku też odebrałam do siebie:). A co tam. Jak Karolcia powiedziała „Jak dają to trzeba brać”, to wzięłam. Ogromnie mi się podobało jej świadectwo podobało, mimo, że słuchałam go już drugi raz. Dziękuję Duchowi Świętemu, że działał przez Was. To było to czego potrzebowałam. Kasia

Świadectwo Alicji pójścia do spowiedzi świętej dzięki łasce nawrócenia otrzymanej podczas oglądania programów Prowadzi Mnie Jezus – 23 sierpnia 2021

Świadectwo Alicji

Świadectwo Michała – 22 sierpnia 2021

W styczniu dzięki Duchowi Świętemu dostałem do prowadzenia małą grupkę formacyjną we wspólnocie Boży Pokój. Od kilku miesięcy widzimy, jak Bóg działa z coraz większą mocą, daje słowa poznania, uzdrawia, podnosi i uwalnia. Na spotkaniu, które odbyło się w piątek 20 sierpnia po raz kolejny Bóg mówił do nas i przez nas. W jakim celu on to robi, żeby pokazać nam, że zna każdy szczegół naszego życia i abyśmy uwierzyli, że życie w ponadnaturalnej mocy Ducha Świętego jest dostępne dla każdego wierzącego. Mamy zwyczaj, że po omówieniu materiału formacyjnego słuchamy co ma nam do powiedzenia. Joanna dostała słowo dla mnie z ewangelii według świętego Mateusza. (Mt 13,16)Lecz szczęśliwe wasze oczy, że widzą, i uszy, że słyszą. Kilka tygodni temu jeden z posługujących modlił się o to, aby moje oczy widziały rzeczy niebieskie i ziemskie. Klaudia widziała, że koło Joanny leży czerwona bluza. Miała poznanie, że Bóg w niej będzie potężnie działał. Wszyscy jednocześnie zaczęliśmy ogłaszać, że jej marzenia Bóg spełni, a małżeństwo zostanie odnowione. Potem miałem poznanie, że Klaudia będzie miała do kogoś proroctwo. Powiedziała, że widzi mnie w czarnej, rozsuwanej bluzie jadącego na ewangelizację. Poprosiłem Boga, żeby powiedział coś na temat mojej pracy. Znowu użył ust Klaudii i powiedział, że w pracy byłem w koszuli w kratkę. To prawda, ponieważ we wtorek i w środę byłem w koszuli w kratę. Dalej postanowiłem, że się odważę i ja zapytam Boga o pracę Klaudii. Wtedy stało się coś niesamowitego, bo najpierw usłyszałem słowo kościół. Zapytałem, czy w pobliżu miejsca, w którym pracuje jest jakiś kościół, odpowiedziała, że tak! Alleluja! Zachęcony po raz kolejny zapytałem o więcej szczegółów i wtedy usłyszałem: „Kościół świętej trójcy”! Okazało się, że Kościół Trójcy Przenajświętszej znajduje się 2 kilometry od jej mieszkania, a 5 minut drogi od miejsca, w którym pracuje!!!Bóg jest wielki! Joanna wcześniej nie wiedziała, że Klaudia pracuje w salonie kosmetycznym i to powiedziała, co oczywiście jest prawdą i dodała, że Klaudię czeka awans! Agnieszka poprosiła Klaudię o słowo i Bóg powiedział do niej z ewangelii według świętego Jana o Duchu Świętym, że przyjdzie i będzie ją pouczać. Wiedzcie o tym, że kiedy prorokujemy kamery mamy wyłączone i nie jest możliwe, abyśmy wiedzieli jak wyglądają miejsca, w których znajdują się uczestnicy spotkania. Cała chwała naszemu ojcu, który pragnie mówić do swoich dzieci i to robi, a czy Ty wierzysz, że przemówi do i przez Ciebie?

Świadectwo Michała – 19 sierpnia 2021

Uzdrowienie bólu nadgarstka.

Nasz Pan jest nieskończenie miłosierny i chce uzdrowić każdą chorobę i dolegliwość. 12 sierpnia jedna z osób uczestniczących w spotkaniach Wspólnoty Boży Pokój poprosiła o modlitwę o uzdrowienie z bólu nadgarstka. Nie widząc świadectwa jej uzdrowienia postanowiłem, że pomodlę się. W środę 18 sierpnia umówiliśmy się, że zadzwoni do mnie w czwartek dziewiętnastego po piętnastej. Wracając z pracy, zadzwonił do mnie telefon i kiedy odebrałem go, okazało się, że to właśnie ta osoba ze Wspólnoty zadzwoniła w sprawie modlitwy. Rozkazałem w imię Jezusa Chrystusa, żeby ból odszedł i o to, co napisała: „Kochani ja dzisiaj znowu ze świadectwem ☺️ po wczorajszej modlitwie nadgarstek bolał mnie mniej, ale nadal nie mogłam bezboleśnie zginać́ ręki. Przed chwilą rozmawiałam przez telefon z Michałem, który modlił się̨ o moje uzdrowienie i ręka przestała mnie boleć, mogę̨ ją zginać́. Przyjmuję to uzdrowienie i dziękuję Bogu za jego miłość́ ❤️ Chwała Panu !”Poprosiłem ją, żeby głosiła pana Jezusa. Bóg jest dobry i chce uzdrowić także ciebie, czy wierzysz w to?

Świadectwo Adama – uzdrowienie podczas Wieczoru Chwały (25 kwietnia 2021) – ścięgno Ahillesa


Mam zapalenie Achillesów od 2015 roku, przeciążyłem je podczas gry w piłkę. Przyczyną tej dolegliwości mogą być związane z mocno ponapinane i mięśniami łydek, których rehabilitacja ścięgien Achillesa też obejmowała. Podczas adoracji czułem mrowienie w Achillesach, a potem usłyszałem poznanie, dotyczące uzdrowienia między kolanem a piętą. Sprawdziłem jeszcze podczas uwielbienia nie było poprawy. Dzisiaj jest lepiej i mogę bez bólu siedzieć na klęcząco. Przyjmuję cały czas uzdrowienie lewego Achillesa i wierzę, że Bóg uzdrowi go całkowicie.
Adam
26 kwietnia 2021

Świadectwo uzdrowienia Marzeny z grypy jelitowej (15 kwietnia 2021)

Podczas wczorajszego Uwielbienia prowadzący powiedział, że słyszy zachętę od Ducha Świętego, aby osoba, która potrzebuje uzdrowienia/ uwolnienia uklękła. Aby to był znak, że rezygnujemy z własnych sposobów rozwiązania problemu i zdajemy się na Pana i Jego sposoby, że On jaśnieje nad tym problemem. Tak zrobiłam, w tym czasie Pan mnie uzdrowił z grypy jelitowej (bądź czegoś podobnego). Może nie poczułam niczego w ciele, ale Pan dał mi taką delikatną świadomość, że mnie uzdrawia. Ta dolegliwość pojawiła się u mnie dwa dni wcześniej. Chwilę przed tym zanim zaczęłam wieczorną modlitwę poczułam dyskomfort w brzuchu i nudności. Pamiętam, że klęczałam i modliłam się, ale ten dyskomfort uniemożliwiał mi to dlatego musiałam dokończyć modlitwę siedząc. Także uzdrawiające i uwalniające były dla mnie słowa o tym, aby nie drążyć przeszłości poparte Słowem Bożym na przykładzie św. Pawła. Od jakiegoś czasu robiłam tak nieświadomie i nie zdawałam sobie z tego sprawy. Te słowa uświadomiły mi, że weszłam w pułapkę, która od jakiegoś czasu zatrzymała mnie, gdy byłam tuż przed wejściem w Boże Królestwo w kilku dziedzinach mojego życia (takich jak praca, ukończenie studiów, życie osobiste). Po nawróceniu szło mi wszystko dobrze i nie wiedziałam dlaczego od roku to się zatrzymało. Chwała Panu za to, że mi to pokazał przez Was! Dziękuję Panu za każde uzdrowienie. Marzena, 15 kwietnia 2021

Anna W. – cudowne uzdrowienie z endometriozy (12 kwietnia 2021)


Od jakiegoś czasu oglądam uwielbienia na żywo. Ostatnio podczas jednego z nich (24 marca 2021) przyjęłam uzdrowienie z endometriozy. Poczułam wtedy ciepło w dole brzucha, a później zrobiłam się bardzo senna. Kładąc się spać odczuwałam radość i byłam przekonana, że zostałam uzdrowiona. Czułam, że coś się zadziało. Trwałam w tym przekonaniu, do momentu kontroli u radiologa. W czasie badania, pani radiolog stwierdziła, że nie widzi śladu endometriozy. Zapytałam czy jest pewna ? Odpowiedziała twierdząco dodając, że endometrioza w moim przypadku, była na etapie początkowym i czasami choroba może się cofnąć. Powszechnie uznane jest jednak, że jest to choroba nieuleczalna, jest to schorzenie autoimmunologiczne. Dodatkowo lekarz, który stwierdził u mnie endometriozę, poinformował mnie, że choroba, będzie się rozwijać. Dostałam, więc wyrok na całe życie. Jednak, jak widać, Nasz Kochany Ojciec jest Wszechmogący i nie istnieje dla Niego choroba, z której nie może nas uleczyć. Słuchałam w sieci nauczania, na którym padły słowa: “Jezus wziął wszystkie nasze choroby na krzyż.” Bardzo pomogło mi to w przyjęciu uzdrowienia, moja wiara była niezachwiana. Nasz Pan Bóg jest Wielki i może wszystko! Chwała Panu! Dziękuję wspólnocie Boży Pokój, za piękną posługę! Anna W. (12 kwietnia 2021)
W załączniku opis badania przed i po uzdrowieniu (główne zdania w języku francuskim zaznaczone na czerwono).

Badanie przed uzdrowieniem
Badanie po uzdrowieniu

Świadectwo Beaty z Filaru Wiary (kwiecień 2021)

Szczęść Boże ❤️ Udało mi się nareszcie zebrać i napisać wam jak nasz Pan wszystko o nas wie i czego w danej chwili potrzebujemy i jak mówi przez innych. Często modliłam się o otwarcie mojego serca , chciałam usłyszeć głos w moim sercu, nawracać moje dzieci sama chciałam. Modliłam się przed naszym spotkaniem przed Najświętszym Sakramentem prosząc o to aby Pan się do mnie odezwał. W trakcie naszego spotkania Michał modlił się i w pewnym momencie tak jakby modlitwę skierował na mnie. Ogłosił mi, że mam głód Słowa Bożego i że Pan słyszy moje modlitwy i moje dzieci nawrócą się. Bardzo mnie każde słowo dotknęło jakie ogłaszał nade mną Michał, bo dało mi to niesamowite umocnienie, że Pan jest ze mną w każdej chwili i potwierdza to przez innych. Chwała Panu, że daje nam potwierdzenie swojej obecności przy nas, że każda sprawa z jaką się do niego zwracamy jest dokładnie ujęta w Jego planie na nasze życie.

Świadectwo Uli – uzdrowienie z silnych bóli głowy (18 marca 2021)

Witam, od 2003 roku miałam silne bóle głowy, strata osoby bliskiej, pobyt w szpitalu 2004r. zrobiono mnóstwo badań, w 2019r operacja na zatoki, lecz bóle głowy nadal były bardzo silne, trudne do określenia, migrenowo-napięciowe-nerwowe, były tak silne że biorąc leki przeciwbólowe, przeciw migrenowe, musiałam się położyć i musiało być cicho, ciemno, często były mroczki przed oczami, wymioty i cały czas zdenerwowanie, że nie będę normalnie funkcjonować na następny dzień. W dniu 10 marca 2021 r. podczas uwielbienia prowadzący modlił się o uwolnienie od bóli głowy , stanęłam przed obrazem ANIOŁA STRÓŻA i prosiłam o uzdrowienie i uwolnienie od tych bardzo uciążliwych bóli głowy, uzdrowienie przyjęłam, w czwartek wstałam bardzo spokojna i bez bólu głowy, dziś mija tydzień nie wzięłam ani jednej tabletki, raduję się w Panu jak cudowne jest życie, CHWAŁA JEZUSOWI!

Świadectwo Doroty – syn otrzymał pracę! (25 kwietnia 2021)

Chcę się podzielić świadectwem. Tydzień temu na grupce Filaru Wiary poprosiłam o modlitwę w sprawie pracy dla mojego syna. Był tydzień po kolejnej już rozmowie kwalifikacyjnej. Gdy był na rozmowie wielbiłam Pana i po raz pierwszy zobaczyłam obraz – uścisku dwóch rąk . To wzmocniło jeszcze moją wiarę. Kiedy syn wrócił z rozmowy powiedziałam mu, aby już dziękował za otrzymaną pracę. Po obronie intensywnie szukał pracy najpierw w swoim kierunku, a później już w różnych specjalnościach. Niestety bez powodzenia. Nie spełniał kryteriów. Najczęściej chodziło o doświadczenie lub oświadczenie o niepełnosprawności. Modliłam się w tej intencji także na grupce Fundamentu oraz na Dotyku Boga. We wtorek poszłam na poranną Eucharystię. Złożyłam w ofierze dziękczynienie za wszystko co mam i wielbiłam Pana. Po przyjęciu Komunii miałam silne przynaglenie, abym ofiarowała Ją za grzeszników, i dalej słyszę że za najbardziej zatwardziałych grzeszników. Po powrocie do domu po dwóch godzinach syn otrzymuje telefon i zaproszenie do podpisania umowy. I to jeszcze nie koniec. Umowę podpisano z nim od razu na rok, a nie na trzy miesiące. Chwała Panu. On jest Bogiem obfitości. Amen.♥️ Dorota.

Świadczymy o Mocy Bożej


Marta i Ania – Świadectwo ze spotkania

W środę 15 lipca pojechałam na spotkanie wspólnoty BOŻY POKÓJ w Wołominie. Pan dotknął mnie. Padło słowo poznania odnośnie światła, które wchodzi do mojego domu pod nr 33. Łzy popłynęły nagle. Wierzę że światło Pana odmieni życie mojej rodziny. Smutek w sercu wypełnił spokój, radość i lekkość. Pan uwolnił mnie od dźwigania przygnębienie i moja wiara pogłębiła się. Poczułam ulgę. Chwała Panu! Ania
Szczęść Boże! Podczas modlitwy na spotkaniu wspólnoty 15 lipca padło słowo poznania, że Bóg uwalnia 2 serca ze smutku, rozpaczy, przygnębienia. Podczas wypowiadania tych słów przeszło przeze mnie i moje serce ciepło, a z moich oczu popłynęły łzy. Przyjęłam te poznanie i dziękuję Bogu za uwolnienie. Od tego czasu poczułam się lżej i każdą troskę ofiaruję Bogu. Było też poznanie, że z domu pod numerem 33 wypływa światłość. Wraz z rodziną mieszkam pod tym numerem i również przyjęłam te poznanie. Chwała Panu! Wspaniała jest u was atmosfera i uwielbianie Boga. Zawsze warto jechać. Jeździmy już od ponad roku co jakiś czas na wieczory chwały. Marta

Świadectwo ze spotkania

Wczoraj na spotkaniu uwielbiającym Jezusa doświadczyłam  uwolnienia z pustki duchowej.
Od ok 1,5 miesiąca odczuwałam samotność, odrzucenie duchowe. Towarzyszące myśli to takie, że Bóg o mnie zapomniał, opuścił mnie. Po modlitwie wstawienniczej na spotkaniu ze Wspólnotą Boży Pokój odzyskałam radość duchową, poczułam obecność Pana Jezusa, wrócił spokój (wcześniej towarzyszył tylko niepokój, ciągłe zdenerwowanie itp). Marzena

Sebastian

Dziękujemy w imieniu Rodziny i Stanisława za modlitwę za Stanisława. Po wstrząsie septycznym, ciężkiej operacji i tygodniowej śpiączce, podczas której leżał pod respiratorem, po dwóch tygodniach spędzonych w szpitalu, dziś zostaje wypisany do domu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Chwała Najwyższemu za cud uzdrowienia! Sebastian

Dorota

Świadectwo Doroty pod odcinkiem Bożej Mocy (kanał Prowadzi Mnie Jezus na YT). Po modlitwie Bóg napełnił mnie Bożą miłością. Uwolnił od nękania złego ducha. Przyjmuję to uzdrowienie. Wierzę, że to uzdrowienie jest stałe. Amen. Dziękuję Ci Jezu! Dorota

Świadectwo uzdrowienia Joli z raka trzustki

Bardzo się ciesze i bardzo dziękuję, bo wiem że dzięki wam i dzięki Panu jestem uzdrowiona. Jakieś tam leczenie mnie czeka, ale ważne ze nie ma raka… Bardzo dziękuję wam za modlitwę i napewno pojawimy się nie raz na mszy.
*Na spotkaniu modlitewnym  10 czerwca modliliśmy się o uzdrowienie Joli z raka trzustki. 24 czerwca 2020 wynik rezonansu pokazał, że nie ma raka.

Uzdrowienie w trakcie transmisji

W trakcie trakcie transmisji z Wieczoru Chwały jedną panią (która oglądała transmisję on line) zaczęło wyginać w różne strony. Ogromne ciepło wchodziło i przechodziło przez jej plecy. Jezus całkowicie uzdrowił jej krzywy kręgosłup!

Uzdrowienie z choroby Leśniewskiego

Podczas transmisji Wieczoru Chwały padło poznanie uzdrowienia z choroby Leśniewskiego. Uzdrowienie przyjął dla siebie Krzysztof, który w tym momencie poczuł ciepło i poruszanie się jelit. W efekcie znikł ból i wszystkie dolegliwości. Po pewnym czasie ból wrócił. Potęgował się strach przed rakiem jelit. Jako wspólnota podtrzymywaliśmy wiarę Krzysztofa, że jest uzdrowiony. Ostatecznie, badania nie wykazały żadnej nieprawidłowości. Wkrótce ból znikł na stałe. Chwała Panu!

Świadectwo wydłużenia nogi i ustawienia biodra

(otrzymaliśmy świadectwo od jednej osoby podczas oglądania nagrania na kanale Prowadzi Mnie Jezus)
Chwała Panu! Ach jak zazdrościłam tym ludziom, którym Pan dał moc, że Pan działa przez ich ręce i uzdrawia. Pomyślałam, ze jestem tak małej wiary. Jak byłoby cudownie stanąć przy mównicy i mówić, że Jezus uzdrawia tę, czy tamtą osobę. Tak sobie to wyobrażałam. Nagle w tych moich myślach powiedziałam: „A teraz Jezus uzdrawia mnie” i zaczęłam się śmiać. Leżałam właśnie w łóżku i odpoczywałam, gdy nagle odczułam drżenie całej lewej strony. Zaczęły działać wszystkie nerwy. Trwało to około minuty. Roześmiałam się, że Jezus uzdrawia. Wcale nie prosiłam o uzdrowienie. Położyłam się na plecach i wyprostowałam. Poczułam, że kostka dotyka kostki. Miałam 3cm krótszą nogę. Odkryłam kołdrę. Kostka była na równi z kostką, kolano z kolanem, ramiona na tym samym poziomie. Zaczęłąm macać biodra biodra, a one były w prawidłowym ułożeniu. Zawsze miałam prawe biodro wysadzone wysoko, a lewe płasko i nisko, i chodziłam przekręcona. Chwała Panu! Dodam, że miało to miejsce wczoraj 14 maja 2020. Wstałam dziś i sprawdziłam, czy nadal tak jest i jest! Ciągle sprawdzam w lustrze, czy na pewno mam równe ramiona i wszystkie kości są na swoim miejscu. Alleluja!

Świadectwo uwolnienia i uzdrowienia Angeliki

Chcę podzielić się z wszystkimi moim świadectwem. Otóż zawsze pragnęłam być blisko Boga. Jednak bardzo szybko uwikłałam się w grzech pornografii, co za tym idzie masturbacji. Na studiach po raz pierwszy Pan Jezus dotknął mnie swoją łaską, spowiedź, oczyszczenie, ta ogromna miłość i pokój w sercu (pamięta się to do końca życia) łaska czystości. Niestety przyszedł czas kiedy o tym zapomniałam. Na nowo pogrążyłam się w grzechy nieczystości, oprócz tego dużo przeklinałam. Mimo chodzenia do kościoła, przeróżnych modlitw (m.in.nowenna pompejańska) nie potrafiłam porzucić skutecznie pokus. Przyszedł czas ogromnej ciemności, depresja, nerwica, ataki lękowe,koszmary senne, niepokój, lęk o wszystko, aż wreszcie straciłam sens życia. Prosiłam Boga własnymi słowami, bo nie potrafiłam się już racjonalnie modlić, aby mnie uratował. Płacząc błagałam o ratunek. Obejrzałam świadectwo Irminy w moje urodziny : Słowa Pana Jezusa do niej : „Módl się dalej swoimi słowami” tak mnie poruszyły, że zaczęłam płakać. Wiedziałam, że właśnie w tej chwili Pan Jezus do mnie mówi! Była to odpowiedź,że ON JEST. Zawsze i w każdej modlitwie był ze mną. Po obejrzeniu świadectwa  odrzuciłam grzech pornografii i masturbacji. Trwa to do dziś. Niestety przekleństwa ,ogromny smutek pozostał. Napisałam do pana Jacka z prośbą o modlitwe. Zadzwonił, pomodliliśmy się. Na nowo Duch Święty rozpalił moje serce. Po prawie 10 latach poczułam ulgę, od 5 lat jestem mężatką, nie potrafiłam kochać szczerze męża, byłam zablokowana. Teraz uśmiecham się, śpię spokojnie, moja miłość do męża staje się czysta. Po modlitwie przestałam przeklinać – uwaga, osoba która przeklina bardzo duża z dnia na dzień została uzdrowiona przez Pana Jezusa. Mam dużo chorób fizycznych o które modliliśmy się razem z panem Jackiem i wielu kwestiach czuję ulgę , a nawet jeśli jakies bóle mi dokuczaja i mocno cierpię, przez grymas pojawia się uśmiech. Ufam Bogu w Jego plan i dziękuję za wszystko czym mnie obdarzył. Byłam kiedyś na mszy o uzdrowienie dawno temu podczas depresji i ataków lękowych i prosiłam o uzdrowienie tylko psychiczne, nie myślałam o uzdrowieniu duchowym, o tym aby przestać grzeszyć, nie zostałam wtedy uleczona i dziękuję za to Jezusowi 🙂 

Po ostatniej modlitwie live (Boża Moc Wieczór Wiary) codziennie śpiewam „Ruah” i nie mogę się opamiętać 😀 Duch Święty tak dotyka,że płaczę z radości i miłości. Nie chcę już więcej grzeszyć, Boże dopomóż 🙂

Świadectwo uzdrowienia Agnieszki

Chciałabym podzielić się moim uzdrowieniem, które miało miejsce w styczniu tego roku. Od 10 lat mam stwierdzone po badaniu kolonoskopii WZJG (wrzodziejące zapalenie jelita grubego), w 2010 pierwsze badanie, w 2015 drugie. Opisy były podobnej treści: dany obraz odpowiada tej chorobie. Na początku stycznia wykonałam trzecie badanie kolonoskopii. Na koniec stycznia byłam pierwszy raz na tej mszy o uzdrowienie. Podczas modlitwy usłyszałam, że jestem już uzdrowiona, po tym zasnęłam Duchu Świętym. Miałam wrażenie, że mam wycięte wszystkie jelita, czułam ogromną pustkę w brzuchu, tylko takie dziwne uczucie, bo biło tam tak jakby drugie serce w całkiem w innym rytmie. Na początku lutego dostałam wyniki histopatologiczne z opisem, że dany obraz z pewnością nie odpowiada tej chorobie! Agnieszka

Mama Filipa

Szczęść Boże! Od 2017r. przychodzę na wieczory chwały i modlę się w intencji uzdrowienia mojego niepełnosprawnego syna. Podczas kazania na ostatniej Mszy św. rozpoczynającej wieczór uwielbienia bardzo trafiły do mnie słowa ażeby oddać samego siebie Jezusowi i pozwolić Mu działać, bo On zna nasze potrzeby pragnienia. W tym momencie schowałam własny targ intencji do kieszeni, otworzyłam serce dla Pana i natychmiast poczułam ogromny pokój i lekkość w duszy. Tego wieczoru wyjątkowo wcześnie udałam się do domu, gdzie włączyłam transmisję na żywo z UWIELBIENIA. W trakcie adoracji padły słowa poznania, że Pan Jezus błogosławi dzieciom, a szczególnie pochyla się nad Filipem i uzdrawia go z autyzmu. Wierzę, że ta łaska dotyczy mojego syna. Mimo ukończonych 18 lat mój syn pozostaje małym dzieckiem uwięzionym w ciele dorosłego mężczyzny. Autyzm wczesnodziecięcy bardzo ograniczył rozwój Filipa, nie wykształciła się mowa i potrzeba komunikacji co w konsekwencji spowodowało upośledzenie umysłowe. W ostatnich dwóch latach nastąpiło znaczne pogorszenie w funkcjonowaniu Filipa objawiające się min. częstymi nagłym, nieprzewidywalnymi atakami frustracji i agresji. Wierzę, że moje modlitwy zostały wysłuchane. Ufam, że Pan rozpoczął proces uzdrawiania i przywróci Filipowi radość życia i zabierze wszelkie trawiące go lęki i niepokoje. Mam pewność, że proces uzdrowienia będzie postępował wraz ze zgłębianiem mojej wiary i rozwojem mojego życia duchowego. Przyjmuję i ogłaszam uzdrowienie syna! Chwała Panu za wszystkie cuda które się wydarzyły w Naszej Parafii! Mama FILIPA

Po Wieczorze Chwały w parafii

Wczoraj zostaliśmy zaskoczeni ogromem obfitości Bożej łaski! Przyjechał cały autokar ludzi z Wilna, specjalnie tylko na Wieczór Chwały. Ci ludzie byli tak prości w swojej wierze, że uzdrowienia „szły” jak bułka masłem. Jeszcze się Msza Św. nie rozpoczęła, a już kilka osób w czasie uwielbienia poczuło gorąco w swoich miejscach bolących i bóle kolan, rąk, barków, bioder odchodziły natychmiast. Dwie kobiety potwierdziły przyjęcie uzdrowienia z problemów z poczęciem, jedna potwierdziła proroctwo uzdrowienia z Hashimoto. Jedna pani potwierdziła proroctwo o córce, która ma dużo namiotów i Pan ją uzdrawia (pani przyjechała w intencji córki, która właśnie ostatnio zakupiła mnóstwo namiotów, aby je dalej sprzedawać). Jedna pani potwierdziła proroctwo o dotyku miłości dla kogoś, kogo bliska osoba była w więzieniu. Potwierdziła to pani, której syn niedawno po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Bardzo to przeżywała i Pan przyszedł z rozwiązaniem jej strachu i lęku przed przyszłością. Na Wieczorze Chwały był „wysyp” potwierdzonych uzdrowień. Pani, która kiedyś wstała z wózka podczas Wieczoru Chwały, teraz cieszyła się, że bóle nóg odeszły całkowicie. Znikały drętwienia rąk, bóle kręgosłupów. Jedna osoba ze wspólnoty zaprosiła na Wieczór Chwały swoją koleżankę, która poruszona mocą Bożą poszła po trzech latach do spowiedzi. Widzieliśmy pana, który przed modlitwą kulał i miał problemy z kolanem, a po modlitwie jak nowo narodzony odszedł uwielbiać Pana. Jedna Pani już potwierdziła, że po Wieczorze Chwały wreszcie mogła spać i ból biodra bardzo się zmniejszył (czekała na operację). Dziękujemy Ci Jezu za Twoją ofiarę na krzyżu, za zbawienie i uzdrowienie, które jest w Twoich ranach – dostępne dla wszystkich wierzących! Amen! Alleluja! Można obejrzeć nagranie Wieczoru Chwały i… przyjmować dalej uzdrowienia, bo nasz Pan jest dobry i hojny!
https://www.youtube.com/watch?v=vtTWcBgmvOY

Wojtek

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Wraz z żoną bezskutecznie staraliśmy się po ślubie o dziecko. Długie leczenie w poradni leczenia niepłodności nie przyniosło również efektu. Lekarz na koniec leczenia sugerował mam in vitro na co się nie zgodziliśmy. Po dziesięciu latach naszej niepłodności usłyszałem na Wieczorze Chwały poznanie, że Pan Jezus chce uzdrowić niepłodność, drugie poznanie które mnie mocno dotknęło brzmiało: Pan Jezus chce byś mu zaufał. Wszystko niby takie „oklepane” slogany. Ja jednak uwierzyłem, że Pan Bóg chce obdarzyć nas nowym życiem. Ale drugie poznanie dotyczące zaufania towarzyszyło mi codziennie w sposób wyjątkowy. Uwierzyłem Bogu. Zaufałem Mu i oddałem całą dziedzinę naszej seksualności (wcześniej to była strefa w którą nie zapraszałem Ducha Świętego). Chcę ogłosić, że Bóg jest Dobry i wierny swoim obietnicom! Dziś jesteśmy w piątym tygodniu ciąży! Po 10 latach niepłodności. Chwała Ojcu! Chwała Jezusowi! Chwała Duchowi Świętemu! Dziękuję braciom za organizację comiesięcznych wieczorów chwały, za odważne prorokowanie i podążanie za natchnieniami Ducha Świętego! Dziękuję! Bóg jest Wielki! Wojtek 35l

Martyna

Chciałam podzielić się świadectwem uzdrowienia, jakie dokonało się za pomocą jednego z Waszych odcinków. Zostałam uzdrowiona dwukrotnie z drożdżycy skóry i błon śluzowych słuchając Waszego odcinka „Boża Moc #10” i słów poznania. Bardzo długo męczyłam się z tą dolegliwością po antybiotykoterapiach i żadne z przepisywanych mi leków (było ich mnóstwo) przez kilku lekarzy, nie pomagały. Bardzo dziękuję, pamiętam o Was w modlitwie. Martyna

Karolina

Piszę w sprawie słów poznania. Przez 3 tygodnie męczyły mnie najpierw zatoki, a następnie uporczywy kaszel. Nie pomagały żadne leki, które zawsze przy takim kaszlu przynosiły mi ulgę, miałam wrażenie, że jest wręcz coraz gorzej. Czwarta butelka syropu i brak poprawy. Pamiętam, że 23 stycznia bardzo źle się czułam. Włączyłam yt i trafiłam na Waszą transmisję Boża Moc #20, modliłam się razem z Wami i padły słowa, że Pan Jezus leczy oskrzela. Miałam na początku wątpliwości, że może te słowa nie są do mnie, ale ostatecznie przyjęłam je z wiarą. 3 dni później po kaszlu nie było ani śladu. Chwała Panu! Karolina

Elżbieta

Zwlekałam ze świadectwem, ponieważ obserwowałam swój organizm i mogę potwierdzić, że nos po kilku latach brania sterydów odetkał się prawie zupełnie, chociaż zły próbuje ukraść mi to uzdrowienie, ale potwierdzam je słowami wiary i tym, co zawarte jest w Słowie Bożym! Nie badałam jeszcze tarczycy i nie wiem, czy znikły guzki, jednak odstawiłam Euthyrox i czuję się coraz lepiej. Jak będę dysponowała wynikami usg tarczycy, to jeszcze napiszę kolejne świadectwo. Jedno mogę z całą pewnością stwierdzić, że Pan Jezus działa z mocą podczas modlitwy! Chwała Mu za to! Elżbieta

P.S. Nie polecam nikomu na własną rękę odstawiać leki, o tym powinien zawsze decydować lekarz prowadzący. Po przyjęciu uzdrowienia lekarz sam musi to stwierdzić medycznie.

Agnieszka

Szczęść Boże, bardzo serdecznie chciałabym podziękować za modlitwę za moją chorą mamę na raka. Przepraszam że tak późno dziękuję. Na początku stycznia dowiedziała się od nowej pani doktor że ” ogniska zaczęły się zmniejszać” czuję się teraz o wiele lepiej i radość życia jej wróciła i mojemu tacie też . Pod koniec lutego będzie miała tomografię mam nadzieję że również to potwierdzi. Agnieszka

Maria z Rugby, Anglia

Chciałam złożyć świadectwo. W odcinku Boża Moc 7 , 1:05:22 pan Jacek skierował słowa do osoby o imieniu Maria. Zostałam wezwana po imieniu przez Jezusa Chrystusa ze słowami miłości skierowanymi do mnie. Byłam wtedy w trakcie odprawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej i pierwszy raz w życiu odmawiałam różaniec codziennie rozważając jego tajemnice. Chyba dzień lub dwa dni przed Waszym programem prosiłam Pana Jezusa o znak, jakiś znak swojej obecności, że jest przy mnie i mnie słyszy. Jakaż była moja radość gdy pan Jacek pod koniec odcinka 7 powiedział, że „jest osoba o imieniu Maria …” i Jezus mówi , że „mnie bardzo kocha, jestem szczególna w jego oczach i nie chce, żebym w to wątpiła”. W tym momencie ogarnęło mnie tak cudowne uczucie miłości, ciepła i pokoju, czułam się jak w ekstazie. Teraz wierzę, że Jezus jest Bogiem żywym i bezgranicznie nas kocha. Chciałam się podzielić moją radością, szczególnie z tymi, którzy szukają Boga w swoim życiu i zapewniam, że On stoi przy każdym z nas i obdarza nas bezgraniczną miłością. Kocham Cię Jezu i uwielbiam, czuję, że mnie prowadzisz bo oddałam swoje życie Jezusowi po tym programie. Dziękuję za Wasz wspaniały program, Jacku i Robercie. Czekam niecierpliwie na każdy Wasz kolejny odcinek. Dzięki Wam buduję moja wiarę, zgłębiam Słowo Boże. Teraz po raz pierwszy w życiu czytam codziennie fragment Pisma Świętego i przemienia się moje serce. Chwała Panu.

Agnieszka

Szczęść Boże. Mam na imię Agnieszka. W grudniu 2018r podczas Wieczoru Chwały moja 10 – letnia córeczka została uzdrowiona ze skoliozy. Miała twarde zgrubienie, prawie guz w miejscu skrzywienie kręgosłupa. Podczas Wieczoru Chwały gdy ksiądz stał przy niej z Panem Jezusem poczuła w tym miejscu ciepło i kręcił jej się w głowie. Gdy wróciliśmy do domu zgrubienie było miękkie. Po kilku dniach zniknęło zupełnie. Córeczka jest zdrowa, nie ma skoliozy. Chwała Panu. We wrześniu 2019r poprosiłam pierwszy raz o modlitwę wstawienniczą. Mam zdiadnozowaną alergię i astmę. Podczas modlitwy nademną, miałam zamknięte oczy. Mimo to widziałam przed sobą czarno,kreciło mi się w głowie, czuła mocne ciepło na klatce piersiowej. Wierzę że Pan Jezus zabrał mi astmę i alergię. Chwała Panu. Podczas tego Wieczoru Chwały Pan Jezus zabrał moje lęki. Chwała Panu. Agnieszka.

Halina

Chcę napisać świadectwo. Pan Jacek telefonicznie modlił się nad moim mężem Zbigniewem 4 listopada, miał niedosłuch prawego ucha, zostało uszkodzone dawno temu w pracy. 22 listopada był u laryngologa, miał robiony audiogra , okazało się , że jest poprawa, chcę nadmienić, że w tym czasie nie brał żadnych leków od ucha. Wierzę, że Jezus dokończy to uzdrowienie ucha, Chwała Jezusowi. Jezus żyje!!! Halina

Aleksandra

W dniu wczorajszym uczestniczyłam w indywidualnej modlitwie wstawienniczej. Modliliśmy się o moje uzdrowienie z raka. Osoba modląca się za mnie wiedziała o mnie nic, tylko ogólnie o intencji, żadnych szczegółów.  Była to zupełnie obca mi osoba. Podczas modlitwy poczułam przyjemne, błogie gorąco pod pachami i w klatce piersiowej (czyli tam gdzie był rak i przerzuty). W czasie modlitwy, kiedy wstawiennik poprosił aby modliły się za mnie też osoby z mojej rodziny, które są już w niebie, poczułam wiele delikatnych dłoni dotykających mnie na plecach. Po modlitwie wstawiennik zapytał się mnie, czy dwa razy poroniłam, bo przyszła do mnie dwójka moich dzieci z nieba się za mnie modlić. Ja czułam właśnie m.in. takie malutkie dłonie na plecach. Rzeczywiście miałam w przeszłości dwa stwierdzone przez lekarza poronienia, wstawiennik nie mógł o tym wiedzieć z jakichkolwiek źródeł poza natchnieniem Ducha Świętego. Jestem, a raczej byłam, sceptykiem i niedowiarkiem, realistką i materialistką, ale po wczorajszej modlitwie uwierzyłam w pełni w Boga i w moje uzdrowienie z raka. Przyjmuje w pełni to uzdrowienie. Gdy prosiliśmy o uwolnienie, poczułam jakby coś się wyrywało z moich pleców. Wiem, że nie każdy ma takie doświadczenia z modlitwą, ale widocznie Bóg uznał, że mi dla uwierzenia potrzeba tak mocnego dowodu istnienia Opatrzności i Bożej opieki nade mną. W nocy po modlitwie czułam jak toczy się straszna walka o to, bym zwątpiła, przyzywam jednak ciągle imienia Jezusa i pomaga. Jedyne co mi teraz potrzeba, to nie dać sobie skraść złemu tej wiary i uzdrowienia, o co będę się nieustannie modlić. Sceptykom to czytającym – jestem osobą w sile wieku, mam wyższe wykształcenie, wykonuję zawód wymagający naprawdę dużego zaangażowania intelektualnego, przez wiele lat żyłam w chłodnych stosunkach z Bogiem, lub co najmniej, jak to się określa byłam „letnim katolikiem”, nigdy nie byłam leczona ani psychicznie ani psychiatrycznie. Wiara czyni cuda! Chwała Panu!

Halina

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chcę napisać  świadectwo. Od dzieciństwa zawsze spałam przy zapalonym świetle, bo bałam się ciemności. Mieliście poznanie, że jest uzdrawiana osobą z lęków ciemności, która śpi przy zapalonym świetle. Pomyślałam o sobie i przyjęłam to uzdrowienie. Dziś przespałam całą noc bez światła, mimo, że to był dzień zaduszny, bez lęku. Amen. Halina.

Anna

Witam serdecznie. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Mam na imię Anna. Mieszkam w Wałbrzychu. Jestem Wam ogromnie wdzięczna za Wasze posługiwanie i wszystko co robicie poprzez Ducha Świętego. Oglądając Wasze odcinki Prowadzi mnie Jezus po raz pierwszy uwierzyłam i poczułam obecność Jezusa. Chwała Panu że tak Was wypełnia Duchem Świętym.

Jolanta

Modliliśmy się razem różańcem według Waszych wskazówek i mąż otrzymał nową pracę oczywiście, na lepszych warunkach w instytucji gdzie ja otrzymałam pracę (…). Bardzo się cieszymy , wielbimy Boga i dziękujemy Naszej Mamie w niebie. Ciekawą nową dobrą nowiną jest to….., że okazało się , że jestem w stanie błogosławionym, co było mało prawdopodobne wcześniej, gdyż miałam zespół jajników policystycznych .Taka oto niespodzianka nas spotkała!

Wioletta

Jezus jest miłością mojego życia. Jestem szczęśliwą mężatką, zaraz po ślubie z mężem świadomie zaczęliśmy starać się o dziecko. Miały dni, miesiące, wreszcie lata, a dziecka nie mogliśmy się doczekać i nadal czekamy. To był bardzo ciężki okres w naszym życiu, mnóstwo badań, dużo smutku, żalu, bólu, pretensji, zazdrości i załamania. Zamiast skupić się na Bogu i jego obietnicach, skupiłam się na bólu i żalu. Tak bardzo było mi ciężko. Wiedziałam, że sobie z tym sama nie poradzę i że nie chcę tak dalej żyć. Wieczorem uklękłam z płaczem do modlitwy, po kolejnej nieudanej próbie leczenia. Powiedziałem Boże, Ty widzisz moje cierpienie, mój ból, moją rozpacz. Boże przemień moje życie, bo ja umieram, a Ty możesz to zrobić. Pomodliłam się krótką modlitwą: „Jezu Ty się tym zajmij”. Wypowiedziałam tą modlitwę z całego serca i całej duszy i poczułam jak coś się zmieniło. Usłyszałam głos Boga – – dlaczego się zamartwiasz i niepokoisz, zostaw mi troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje.
To było pierwsze najpiękniejsze doświadczenie bliskości Boga w moim życiu. Kiedy Jezusowi zawierzyłam i oddałam swoje cierpienie poczułam jak z z serca spada mi ogromny ciężar, który tyle lat nosiłam w sercu. Następny dzień obudziłam się radosna i bardzo szczęśliwa, a w sercu był taki spokój i ukojenie. Bardzo szybko zorientowałam się że , a moje serce przepełnia miłość Boga. Moja tęsknota za dzieckiem odeszła i przerodziła się w uwielbienie Boga, którego pragnęłam poznać coraz więcej i mocniej z dnia na dzień. Zakochałam się w Bogu, Prawdziwym, Żywym i Wszechmocnym. Jestem pewna, że Bóg ma dla nas cudowny plan, lepszy niż mogę sobie wyobrazić, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu ufam Tobie i teraz z radością oczekuję przyjścia naszego dziecka, za które z góry dziękujemy. Amen

Małgosia

Z całego serca dziękuję za modlitwę. Jestem niezmiernie szczęśliwa, gdyż właśnie w tych dniach dowiedziałam się, że w moim łonie rozwija się nowe życie!!!! Chwała niech będzie naszemu Panu!!!! Czuję się dotknięta Jego wielką miłością. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dziękuję Ci Panie i uwielbiam w każdym momencie mojego życia. Traciłam już nadzieję na potomstwo. I powtarzałam sobie, że taka widocznie jest wola Boga, że mam już jedną wspaniałą córkę i widocznie Pan Bóg ma inne plany wobec mnie. Wierzę, że to dzięki interwencji Boga natrafiłam na Wasz filmik, w którym wyjaśnialiscie z Robertem, że jesteśmy powołani do przekazywania życia, że to pierwsze przykazanie jakie Bóg dał człowiekowi, że Bóg jest dawcą życia i zawsze chce dawać nowe życie. I odebrałam te słowa jako wiadomość skierowaną do mnie, żeby się nie zniechęcać i nie tracić wiary. A kiedy otrzymałam maila od Ciebie Jacku, bez cienia wątpliwości wiedziałam, że to Jezus posłużył się Tobą, aby mi przekazać wspaniałą wiadomość. Jesteś dla mnie Jacku jak anioł, którego Pan Bóg posłał do mnie. Wielbię Pana i dziękuję Tobie za modlitwę. Ja modlę się za Ciebie, za Roberta, wasze rodziny i waszą wspólnotę. Dziękuję Panu za takich ludzi jak Wy, którzy mimo pracy, obowiązków, rodziny, dzieci znajdują czas na uwielbienie Pana, na głoszenie Słowa Bożego, na posługę dla innych potrzebujących. Chwała Tobie Panie teraz i na wieki. Szczęść Boże Małgosia

Anna

(otrzymaliśmy zdjęcia USG przed i po uzdrowieniu)
Bardzo dziękuje, Wam Panie Robercie i Jacku za wasza posługę w Imię Chrystusa. Jestem niestety z Wami od niedawna. Dziękuję za to ze przybliżacie mnie do Pana Boga, Niedawno na kanale była mowa o chorobach, ze nie jest ona od Boga, prawie całe moje dotychczasowe życie tak myślałam. nawet żartowałam, ze Pan wiedział co robic żebym od 11 r. życia miala nadciśnienie i arytmię (…). Wierzę w to, że Pan mnie uzdrawia. Niedawno wykryto u mnie torbiel jajnika… Powiedzialam, że co jeszcze. Rok po roku zmagam sie z nowymi chorobami. Mój ginekolog wyslal mnie do szpitala, tam uslyszalam, że od wszystkich specjalistow, u ktorych sie leczę, muszę przynieść zaświadczenie, że wyrażają zgodę na moje znieczulenie (może w ciągu 1,5 roku udaloby mi się to wszystko zebrac). Pamietałam Wasze slowa „W Imie Jezusa nakazuje ci chorobo odejdz pod Krzyż Jezusa”. Zostałam uzdrowiona! Pan Jezus mnie uleczył nie mam żadnej torbieli, robilam usg tydzien temu. Chwała Tobie Jezu! Bóg zapłać.

Ewa

24 września Robert modlił się za internautów ja modliłam się razem z nim za moje ucho i nie tylko. Miałam dziurę w błonie bębenkowej już od dzieciństwa bo chorowałam na kiedyś na uszy dzisiaj jestem na emeryturze i przez cały czas tą dziurę miałam w uchu przez to miałam słabszy słuch. Dorabiam sobie i właśnie dziś byłam na badaniach wstępnych do pracy i przeszłam badanie laryngologiczne i okazało się że nie mam już dziury w błonie bębenkowej w uchu. Jestem zdrowa i mam lepszy słuch w tym uchu niż tym drugim. Dziękuję Bogu za to i całej Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej za to uzdrowienie i dziękuję za wszystkie inne uzdrowienia innych ludzi też bo o to też się modlę i za Roberta którego Bóg nam dał. Szczęść Boże.

Jolanta

Chcialam się podzielić świadectwem ,oglądając odcinek nr 3 BOŻA MOC. Padły słowa poznania o uzdrowienie szczęki, te słowa były skierowane do mnie. Miałam problemy duże ze szczęką, która się źle składała i z biegiem czasu problem się niebezpiecznie pogłębiał. W chwili usłyszenia tych słów poczułam jak moja górna szczęka wraca na właściwe położenie, jakby ją ktoś namacalne składał. Mój zgryz od tej pory jest prawidłowy, nic mi nie przeskakuje i czuje się bardzo dobrze .Chwała Panu!

Marta

12.04 trafiłam na SOR a stamtąd na oddział szpitalny z powodu powikłań po zapaleniu ucha, w domu musiałam wtedy zostawić 6 tygodniowe niemowlę oraz starszego synka. Wyszłam ze szpitala po tygodniu z zaleceniem dalszego leczenia oraz kontroli 07.05 celem wykluczenia zabiegu operacyjnego. 28.04 na mszy o godz. 10.00 podczas spowiedzi, ksiądz zachęcił mnie do tego, żeby przyjść na 19.00 na krótką modlitwę..ponieważ mam 2 małych dzieci w tym jedno niemowlę, było mi trudno to zrobić ale ksiądz zachęcił mnie wtedy tym, że będzie to krótko…tego dnia a była to niedziela Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 rozpoczynał się Wieczór Chwały. Słyszałam wcześniej o tych mszach i wiedziałam, że odbywają się w naszej parafii, ale zawsze brakowało mi czasu żeby się na niego wybrać. Po przyjściu o 19.00 nie było modlitwy tylko przemówienia kolejnych osób ze wspólnoty, które mnie nie ciekawiły a wręcz czekałam kiedy się skończą bo chciałam uczestniczyć w modlitwie o której wspomniał ksiądz i wyjść do moich dzieci i męża (martwiłam się że będą zbyt długo sami), w między czasie wyszłam też do męża żeby mu powiedzieć, że to się przedłuża i zapytać, czy mogę zostać dłużej.  Nie mogłam się wogóle skupić i byłam bliska, żeby wyjść z kościoła. Później nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie. W pewnym momencie usłyszałam, że jest tu osoba z chorym zatkanym uchem (miałam płyn w zatoce sutkowatej) i że teraz Jezus uzdrawia to ucho. Nie pamiętam dokładnie co poczułam, pamiętam tylko że padłam na kolana i płakałam, i że wiedziałam, że to o mnie. Badanie słuchu wykonane kilka dni później oraz kontrola 07.05 potwierdziły, że moje ucho jest zdrowe. Oprócz tego przez kilka kolejnych dni pozostałam jeszcze w stanie takiej łaski uświęcającej jakiej wcześniej nigdy nie czułam. Moja głowa była wolna od wszystkich lęków i zmartwień, czułam lekkość i nieograniczoną miłość.  Chwała Panu!

Ania

DZIĘKI MODLITWOM WSTAWIENNICZYM MÓJ MĄŻ CYWILNY PO 22 LATACH ZAŁOZYŁ SPRAWĘ O UNIEWAŻNIENIE SWOJEGO MAŁŻEŃSTWA I JUŻ JEST PO PRZESLUCHANIU. NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY SIĘ WYSPOWIADAMY I PRZYJMNIEMY PANA JEZUSA DO NASZYCH SERC. CHWAŁA PANU! ON CZYNI TAKIE CUDA!

DZIĘKI MODLITWOM WSTAWIENNICZYM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY PROBLEM Z MOJĄ TESCIOWĄ. PO 23 LATACH UZNAŁA MNIE I TERAZ SZALEJE ZA MNĄ… CHWAŁA PANU!

ZOSTAŁAM UZDROWIONA Z WADY SERCA. CHWAŁA PANU!

Agata

Mam na imię Agata,mam 44 lata. Na jednej ze mszy świętej o uzdrowienie pani ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym powiedziała, że jeżeli ktoś chce aby wspólnota pomodliła się nad nim modlitwą wstawienniczą proszony jest o podejście pod ołtarz. Miałam problem ginekologiczny (mięśniaki macicy) i właśnie z tą prośbą do Pana Jezusa poszłam pod ołtarz. Grupa posługująca modliła się nad nami. Pamiętam słowa pani ze wspólnoty, która powiedziała, że na to uzdrowienie trzeba poczekać. Wiedziałam,że nie nastąpi ono od razu. Zaufałam Jezusowi. Po paru dniach usłyszałam głos w sercu „Jesteś uzdrowiona” i od tego momentu dolegliwości minęły. Na kolejnej mszy o uzdrowienie w mojej parafii Świętego Józefa Robotnika w Wołominie też była taka modlitwa wstawiennicza, tym razem podchodziło się do grupki osób posługujących, trzeba było powiedzieć dolegliwość, oni nakładali ręce modląc się wstawienniczo. Wiedziałam już,że Pan Jezus uzdrawia poprzez taką modlitwę. Powiedziałam, że mam problem z kręgosłupem szyjnym. W czasie modlitwy wstawienniczej prosiłam też w ciszy Pana Jezusa o uzdrowienie, po krótkiej chwili ich modlitwy poczułam Jego moc i działanie: przechodzące ciepło. Również i w tym przypadku nastąpiło uzdrowienie. Kocham Ciebie Jezu i dziękuję za wszystko. Zachęcam gorąco wszystkich do zaufania Panu Jezusowi i skorzystania z modlitwy wstawienniczej,On wybrał te osoby do posługiwania, On przez te osoby uzdrawia. Chwała Panu! Agata

Magdalena

Dziękuję za modlitwę wstawienniczą w Wołominie 🙂 Otrzymałam od osób modlądych się za mnie obraz jak ktoś trzyma nóż nade mną… Rzeczywiście, w dzieciństwie ojciec chciał nas zabić. Cała rodzinę. 2 braci i mamę. Teraz czuję się młodo na 20 lat. Jezus uzdrowił ten moment, kolejna skorupa spadła z moich pleców:) Chwała Bogu i Mamie Maryi;) Miło było Was poznać i dziękuję za was. Bóg jest kochany:) Tydzień temu zaczęłam nowennę do ojca Wenantego, zawierzyłam mieszkanie i sprawy z nim związane dostałam nagrodę I mam na notariusza. Wczoraj 9 nowenny, święto Matki Bożej Szkaplerznej podpisałam umowę:) Chwała Bogu Najwyższemu. W tydzień kredyt, notariusz. A to dostałam na 37 urodziny we wtorek ;)) Jezus rozwalił mnie na łopatki. Płakałam szczęścia. Ja i moja córeczka mamy mieszkanie z garażem podziemnym, bezpieczne;) Bóg jest wielki!Dodaj swoje świadectwo!